logo

Drogerie Dayli: zniżki i promocje na kosmetyki

03sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeśli blisko Twojego miejsca zamieszkania znajduje się drogeria Dayli, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, a następnie wstąp do wybranego sklepu, żeby skorzystać ze świetnych promocji oraz rabatów na kosmetyki.

W drogeriach Dayli możemy spotkać się z różnego rodzaju promocjami na kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Stali klienci drogerii, którzy założyli w niej kartę, otrzymują SMS-y z informacjami o najnowszych promocjach. My także zostaliśmy poinformowani o akcji, trwającej do 12.08.2015. W drogeriach można zakupić kosmetyki do włosów Dove do -40%, żele pod prysznic Palmolive 1+1 za grosz oraz pastry Blend-a-med 40% taniej. Ta wiadomość zainspirowała nas do tego, żeby poinformować Was o innych akcjach rabatowych organizowanych w drogeriach Dayli.

1+1 za grosz

Popularna już akcja, organizowana także w innych drogeriach i perfumeriach. Niemniej jednak, jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które dłużej używają jednego produktu kosmetycznego i są pewne jego działania. Wtedy bez obaw można pozwolić sobie na zakup nie jednego, a dwóch produktów. Drugi otrzymuje się za 1 grosz. Akcja obowiązuje wyłącznie posiadaczy karty Dayli+.

2 w cenie 1

Z tej promocji może skorzystać każdy. Na stronie internetowej drogierii Dayli można sprawdzić, które produkty są aktualnie objęte tą promocją.

30% taniej

Tą promocją są objęte zarówno żele, balsamy, jak i różnego rodzaju mleczka czy musy do ciała. Również ta promocja jest dostępna tylko dla klientów z karta Dayli +.

To nie wszystkie promocje, jednak wybraliśmy te najkorzystniejsze. Jeśli posiadasz swój ulubiony żel pod prysznic, kosmetyk do makijażu czy szampon do włosów, poszukaj go w różnych drogeriach, a z pewnością w którejś z nich znajdziesz go w promocji! A my tak baaardzo lubimy promocje ;-) Bądźcie z nami na bieżąco:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close