logo

Doładuj telefon i zgarnij pizzę gratis!

10gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Wudarska

0

Jeśli jesteś posiadaczem telefonu na kartę w sieci Plus, możesz już zacierać ręce! Popularna telefonia komórkowa przygotowała bowiem dla swoich abonentów baaardzo smakowitą promocję!

Od 4 grudnia użytkownicy wszystkich usług Na Kartę oraz Mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na darmową pizzę w sieci Telepizza! Wystarczy zasilić swoje konto kwotą minimum 20 zł oraz wysłać bezpłatny SMS o treści PLUS na numer 80808. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość z kodem promocyjnym do Telepizzy.

Doładowania należy dokonać na jeden z wymienionych poniżej sposobów:

  • przez stronę internetową www.doladowania.pl,
  • przez serwis bm.pl,
  • przez stronę internetową wybranych banków: Banku Pocztowego, BPH Sez@m, mBanku, ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Credit Agricole, Banku Millenium, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku lub Alior Banku,
  • za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media S.A.

Kod otrzymany w ramach promocji uprawnia do otrzymania jednej małej trzyskładnikowej pizzy zupełnie za darmo! Można go zrealizować do 28 lutego 2016 roku w stacjonarnych lokalach Telepizzy. Liczba kodów jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć! Smakowita promocja sieci Plus obowiązuje do 31 grudnia 2015 roku lub do wyczerpania nagród. Szczegółowe informacje na temat promocji oraz jej regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Nie jesteś fanem pizzy? Sprawdź kupony i rabaty na inne smakowite dania na GoDealla.pl!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close