logo

Doładuj konto w Orange i wygraj 2 bilety do Cinema City

31sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Masz telefon na kartę w Orange? Przy prostym doładowaniu za minimum 30 zł, otrzymasz 2 bilety do kina Cinema City. Zobacz jak łatwo i szybko możesz zgarnąć darmowe bilety na wymarzony seans!

Organizowana promocja nie jest taka jak inne, ponieważ nad jej realizacją skupiają się aż 3 firmy: PKO Bank Polski, Orange oraz Cinema City. Promocja znana jest pod nazwą "Doładuj z IKO i idź do kina z Orange".

Czym jest IKO?

Nie wszyscy wiedzą co to takiego IKO, więc wyjaśniamy: to aplikacja mobilna PKO Banku Polskiego, która pozwala na prowadzenie codziennych finansów w łatwy oraz szybki sposób. Za pośrednictwem aplikacji można także doładować swoje konto w telefonie.

Zasady promocji

Posiadając kartę w Orange oraz uzupełniając swoje konto za minimum 30 zł, za pośrednictwem aplikacji IKO, otrzyma się 2 bilety do kina Cinema City. Czyli możesz wybrać się do kina zupełnie za darmo, zabierając dodatkowo swoją drugą połówkę czy przyjaciela! ;-) Namawiając znajomych do wzięcia udziału w promocji, możecie wybrać się całą paczką na ulubiony seans, nie wydając ani złotówki.

Kto może wziąć udział w konkursie? W skrócie - osoba, która:

  • posiada rachunek bankowy w PKO Banku Polskim i aplikację IKO
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych
  • mieszka na ternie Rzeczypospolitej Polskiej
  • doładuje swoje konto za min. 30 zł

Czyli formalności ;-) Więcej takich informacji znajdziecie w regulaminie.

Teraz nieco przyjemniejsza część promocji: ODBIÓR NAGRODY

Jak odebrać darmowe bilety do kina? Nie musisz nawet wychodzić z domu! Dwa vouchery w formie kodu zostaną wysłane SMS-em na Twój numer telefonu. Kody uprawniają do wymiany na dwa bilety do kina 2D. Możesz je odebrać tuż przed seansem.

UWAGA! Lepiej się pospieszyć, ponieważ darmowe bilety wygrywa pierwsze 2 500 laureatów! Na pewno kody rozsyłane są jak "świeże bułeczki" :-)

Zobaczcie, gdzie jeszcze dostaniecie coś za darmo, bądź w ramach prezentu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close