logo

Doładowanie za każdą nakrętkę: 2 zł+ 100 MB

12maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Kupujesz raz i zyskujesz dwa razy - takie promocje lubimy najbardziej! Tym razem chcąc zgarnąć bonusa, trzeba kupić Fantę lub Sprite w promocyjnym opakowaniu.  Kod spod nakrętki wymienić można na startery i doładowanie telefonu.

Nakrętkowe promocje nie są nowością. Już od dłuższego czasu cieszą się sporym zainteresowaniem. Aktualnie, oprócz tej, o której właśnie piszemy, trwa równiez inna, w której zbiera się zakrętki Pepsi, by wymieniać je na nagrody gwarantowane.

Orzeźwiające doładowanie

Akcja Fanty i Sprite trwa do wyczerpania nagród, jednak nie później niż do 30.11.2015 roku. Jej zasady są bardzo proste: aby zgarnąć starter lub doładowanie telefonu na 2 zł oraz 100 MB Internetu w sieci Play, należy kupić Fantę lub Sprite w promocyjnym opakowaniu. W akcji biorą udział napoje: Fanta Pomarańczowa, Fanta Cytrynowa, Fanta Truskawowa i Sprite w butelkach o pojemności 0,5l, 1l, 1,5 l, 1,75l, 2l i 2,25 l.

Następnie należy założyć konto na stronie www.kodorzezwienia.pl, gdzie następnie trzeba podać kod PIN znajdujący się na spodzie nakrętki promocyjnych butelek Sprite i Fanty.

Nagrodami w akcji promocyjnej są:

  • doładowanie konta o wartości 2 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i wideo, w tym SMSy i MMSy w roamingu krajowym ii pakiet z limitem transpisji danych w wysokości 100 MB
  • zestaw startowy Play z pakietem złotówek w wysokości 3 zł z przypisanym do niego numerów

Szczegółowe warunki akcji znaleźć można na stronie promocji, w regulaminie.

Telefonia z rabatami

Zbieranie nakrętek to nie jedyny sposób na gratisowe SMSy, MMSy i Internet w telefonie. Na polskim rynku telefonii komórkowej pojawili się nowi gracze, którzy swoimi działaniami promocyjnymi wymusili na innych sieciach wprowadzenie atrakcyjnych pakietów. Jedną z obecnie najbardziej atrakcyjnych ofert jest ta proponowana przez Virgin Mogile pakiet nielimitowanych rozmów, SMSów i Internetu za 29 zł. W tyle nie pozostaje również Orange i Play. Aktualne promocje sieci telefonii komórkowej zebraliśmy dla Was poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close