logo

Dołącz do świata MK Cafe i skorzystaj z rabatu -10% na kawę

05paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pewnie większość z Was zgodzi się z nami, że nie ma to jak filiżanka świeżo palonej, aromatycznej kawy o poranku. Nic tak nie stawia na nogi! A jeśli chcecie cieszyć się kawą polecaną przez baristów, teraz możecie to zrobić 10% taniej. Jak? To bardzo proste!

Reklama

MK Cafe w swojej ofercie posiada najwyższej klasy ziarna kawy zbierane w Brazylii, Indiach i Kolumbii. To prawdziwy, intensywny smak arabiki. Kawy te polecają najlepsi bariści w kraju, a teraz Wy możecie cieszyć się ich niepowtarzalnym smakiem z rabatem. Tylko kilka prostych kroków dzieli Was od zniżki 10% na świeżo palone kawy.

Jak otrzymać rabat?

  1. Wejdźcie na stronę MK Cafe fresh
  2. Poczekajcie na pojawienie się okienka z informacją o rabacie
  3. Podajcie swój adres e-mail
  4. Zarejestrujcie się na stronie wypełniając krótki formularz

Poniżej mamy dla Was instrukcję i rady, jak to zrobić :) Wystarczy, że wejdziecie na stronę MK Cafe fresh, klikniecie w przycisk "Rozumiem", który wiąże się z zaakceptowaniem informacji o plikach cookies i poczekacie, aż na ekranie Waszego komputera, laptopa, smartfona lub innego urządzenia pojawi się informacja o możliwości uzyskania rabatu:

Mk Cafe Fresh promocja

Jeśli okienko nie pojawi się automatycznie po odczekaniu chwili, spróbujcie kliknąć w dowolną zakładkę na stronie. Niestety na niektórych przeglądarkach informacja nie wyświetla się poprawnie, ale nawet jeśli nie zobaczycie takiego okna, w prawym dolnym rogu powinna pojawić Wam się informacja "Odbierz rabat". Wówczas po kliknięciu w nią będziecie mogli wpisać swój adres e-mail :)

Żeby dokonać zamówienia z kodem rabatowym -10% na świeżo palone kawy na MK Cafe konieczna jest rejestracja na stronie, która zajmuje dosłownie kilka chwil. Sami przeszliśmy przez proces rejestracyjny i zapewniamy, że nie będzie on dłuższy, niż 3 minuty. W formularzu dostępnym na stronie musicie podać swoje dane: imię, nazwisko, e-mail, hasło.

MC Cafe rejestracjaPo wejściu na swoją skrzynkę mailową zobaczycie wiadomość od MK Cafe z rabatem, który automatycznie uruchomi się na stronie po kliknięciu w przycisk umieszczony w mailu. Potem zostaje Wam już tylko korzystać ze zniżki! :)

MK Cafe - oferta

Kawy MK Cafe

Dzięki zniżce -10% będziecie mogli kupić świeżo palone kawy, które przyrządzicie na wiele sposobów. O sposobach parzenia kawy, jej odmianach w zależności od metody zaparzania, a także przepisach przeczytacie na stronie MK Cafe fresh. Latte z chili, kawa mrożona z bitą śmietaną, a może kawowe mojito? Jaki sposób Wy wybieracie?

Zniżki do kawiarni

Tak się rozmarzyliśmy na temat pysznej kawy, że nie moglibyśmy zostawić Was teraz bez kuponów rabatowych do kawiarni. Jeżeli nie chcecie czekać kilka dni aż Wasze zamówienie z MK Cafe do Was dotrze, już teraz kupcie voucher do kawiarni i wybierzcie się na pyszną kawę oraz coś słodkiego:

Ale... czym byłaby kawa bez słodyczy? :) Co Wy najbardziej lubicie do kawy? Ciasto, czekoladę, lody? Mamy dla Was dodatkowe zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close