logo

Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin za darmo!

09maj 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Planujecie remont mieszkania? Szukacie rabatów na materiały budowlane? Dołączcie do programu lojalnościowego DOM Leroy Merlin! Za punkty zbierane na karcie DOM będziecie mogli otrzymywać dodatkowe rabaty i oferty tylko dla stałych klientów. Wiemy, jak możecie całkowicie za darmo dołączyć do programu DOM Leroy Merlin!

Reklama

Sezon remontowy już za chwilę rozpocznie się na dobre. Jeśli Wy również chcecie odświeżyć swoje mieszkanie, planujecie budowę domu lub właśnie urządzacie swoje wnętrze i szukacie zniżek na wyposażenie - otrzymacie je w Leroy Merlin dołączając do programu lojalnościowego DOM.

Program DOM Leroy Merlin - co to takiego?Leroy Merlin program DOM

Od jakiegoś czasu Leroy Merlin posiada własny program lojalnościowy. Zasady jego działania są bardzo zbliżone do innych, znanych Wam tego typu programów. Zakładacie konto, dostajecie kartę, którą pokazujecie za każdym razem podczas robienia zakupów w Leroy Merlin, zbieracie punkty, a te są później wymieniane na rabaty.

Jakie korzyści otrzymują członkowie programu DOM?

  • dostęp do ofert specjalnych,
  • powitalny rabat w wysokości 5% na jednorazowe zakupy,
  • 10% rabatu na całodzienne zakupy za każde 1000 punktów na karcie DOM,
  • gwarancję transportu jeszcze w dniu zakupu,
  • łatwiejszą obsługę - historia zakupów zapisuje się na karcie.

Dołączenie do programu DOM wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 20zł za rejestrację. A jak możecie dokonać jej bezpłatnie?

Zarejestruj się bezpłatnie w programie DOM!

Program DOM Leroy Merlin

  1. Wejdź na stronę rejestracji.
  2. Wpisz swój adres e-mail.
  3. Kliknij w link aktywacyjny przesłany mailem.
  4. Wypełnij formularz.

Po kliknięciu w link przesłany do Was na podany adres e-mail, zostaniecie przekierowani na stronę z formularzem rejestracyjnym:

Program DOM Leroy Merlin

Będzie musieli podać w nim swoje podstawowe dane, na które zostanie wystawiona karta: imię, nazwisko, e-mail, data urodzenia, płeć, numer telefonu, adres sklepu Leroy Merlin, w którym najczęściej robicie zakupy oraz zakres najbliższych prac, jakie planujecie. Poniżej znajdziecie drugi formularz, w którym musicie podać dane i adres do wysyłki karty. Po wypełnieniu obu formularzy, zaznaczeniu zgód, nie pozostaje Wam już nic innego, jak czekanie na swoją kartę DOM! :-) Szybko, bez wychodzenia z domu, a co najważniejsze - bezpłatnie.

Dołączanie do programów lojalnościowych oraz dodawanie się do newsletterów sklepów, w których często robimy zakupy, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają specjalnych rabatów i zniżek. Sklepy, w podziękowaniu za dołączenie do bazy newsletterowej, udostępniają unikalne kody rabatowe i promocje tylko dla wybranych klientów. Gdzie jeszcze z takich skorzystacie?

Źródło zdjęcia głównego: Leroy Merlin, Oferia

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close