logo

Dołącz do Klubu Moja Nivea! Testuj kosmetyki i zgarniaj nagrody

14wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zapisy do newsletterów czy zakładanie kont na stronach sklepów internetowych bardzo często wiążą się z dodatkowymi profitami dla klientów. I nic w tym dziwnego, ponieważ zostawiamy sklepom swoje dane osobowe, preferencje, historię zakupów. A co dokładnie zyskujemy? Zobaczcie, co dostaniecie od Nivea za dołączenie do klubu.

Reklama

Standardowo sklepy za dołączenie do bazy newslettera oferują rabat na kolejne zamówienie lub darmową dostawę. A rejestracja w sklepie często jest konieczna ze względu na dokończenie procesu zakupowego. Do Klubu Moja Nivea możecie dołączyć oczywiście dobrowolnie. I naprawdę warto! Dlaczego? Ponieważ nie tylko będziecie na bieżąco ze wszystkimi promocjami i wydarzeniami organizowanymi przez Nivea, ale również będziecie mogli:

  • testować zupełnie za darmo produkty Nivea
  • brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody
  • oglądać interaktywne e-learningi dotyczące codziennej pielęnacji i kosmetyków
  • oceniać produkty
  • zadawać pytania ekspertom w dziedzinie dermatologii

Jak zarejestrować się w Klubie Moja Nivea?

Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie club.nivea.pl lub dokonać rejestracji przez swojego konto na Facebook'u:

Klub Moja Nivea formularz rejestracji

Konieczne jest podanie wyłącznie imienia, adresu e-mail oraz ustanowienie hasła. Musicie również zaakceptować wszystkie punkty, więc wcześniej zapoznajcie się z REGULAMINEM klubu. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie dostęp do testów i konkursów, artykułów i e-learningów, rankingu produktów Nivea oraz formularza, poprzez który skontaktujecie się z ekspertem. Sami widzicie, że warto dołączyć do Klubu Moja Nivea, tym bardziej, że to Was nic nie kosztuje :) Żeby Was zachęcić zdradzimy Wam, w jakich konkursach będziecie mogli wziąć udział i jakie wygrać nagrody, jeśli zostaniecie członkami Klubu Moja Nivea.

Konkursy Nivea

Tak, jak pisaliśmy, jeśli dołączycie do Klubu Moja Nivea, będziecie mogli wziąć udział w wielu promocjach i konkursach. Trzy z nich opiswaliśmy dla Was niedawno na blogu w artykule Nivea: weź udział w 1 z 3 akcji i wygraj metamorfozę od Mai Sablewskiej i nie tylko! Ale Nivea ma dla Was jeszcze jeden konkurs :)

Nivea konkursy

#KISSINGTEST

Konkurs trwa od 6 września do 2 października. Zadanie polega na rozwiązaniu krótkiego psychotestu, który pokaże, jakie pocałunki lubiecie najbardziej. Do wygrania jest 50 podwójnych biletów do Multikina i 100 zestawów dwóch pomadek Nivea :) I to wszystko za dołączenie do Klubu Moja Nivea :)

Pozostajemy jeszcze w temacie kosmetyków, ponieważ przygotowaliśmy dla Was listę promocji. Zobaczcie, w jakich sklepach znajdziecie tańsze perfumy i kosmetyki lub nie zapłacicie za przesyłkę.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close