logo

Dodatkowy miesiąc ShowMax za darmo! Jak skorzystać z promocji?

13gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Bez względu na to, czy korzystacie już z platformy ShowMax czy też nie, teraz możecie oglądać swoje ulubione filmy i seriale dodatkowy miesiąc za darmo, bez dodatkowych opłat. Jak skorzystać z promocji? 

Reklama

ShowMax - co to takiego?

ShowMax to jedna z platform, dzięki której legalnie, w dobrej jakości możecie oglądać swoje ulubione filmy i seriale. Dostęp do platformy uzyskujecie dzięki płatnej subskrypcji na określony czas. Ale teraz każdy, bez względu na to czy korzysta już z platformy ShowMax czy też nie, może otrzymać dodatkowy miesiąc subskrypcji całkowicie za darmo. Miesięczny dostęp do tego serwisu to koszt 19,90 zł i w tej cenie uwzględnione są już wszystkie usługi (korzystanie z platformy na kilku urządzeniach, jakość HD). Proces rejestracji w serwisie ShowMax opisaliśmy dla Was wcześniej w osobnym artykule. W nim znajdziecie również porównanie z Netflixem - potentatem w branży. 

Teraz każdy kto już korzysta z ShowMax lub dopiero chce przetestować tę platformę, może otrzymać dodatkowy miesiąc korzystania z niej całkowicie za darmo. Jak to zrobić?

Dodatkowy miesiąc ShowMax za darmo - zasady promocji

Showmax na miesiąc w prezencie inpost

Żeby otrzymać dodatkowy miesiąc dostępu do platformy ShowMax całkowicie za darmo, podczas robienia zakupów w sklepie wystarczy, że:

  • wybierzecie opcję dostawy do Paczkomatu InPost
  • od 11 do 22 grudnia 2017 odbierzecie swoją przesyłkę w ciągu 4 godzin od otrzymania informacji o umieszczeniu jej w Paczkomacie

Wtedy będziecie mogli zyskać bezpłatny dostęp do ShowMax na dodatkowy miesiąc. Zachowajcie tylko numer swojej przesyłki! Będzie Wam on potrzebny do wypełnienia formularza uprawniającego do odbioru 30-dniowego, darmowego dostępu do serwisu:

Showmax na miesiąc w prezencie inpost

Przesyłki, dzięki którym uzyskacie bezpłatny dostęp na miesiąc do ShowMax, możecie odbierać z Paczkomatów jeszcze do 22 grudnia, ale czas na otrzymanie darmowego miesiąca korzystania z platformy macie do 31.01.2018. Do wtedy musicie wypełnić formularz, żeby otrzymać mailem kod promocyjny :-) A co później?

Dla korzystających z ShowMax

Później możecie już do woli oglądać filmy i seriale przez miesiąc za darmo! W przypadku osób, które korzystają już z serwisu ShowMax - data ważności ich subskrypcji zostanie automatycznie przedłużona o kolejny miesiąc. Po jego upływie wszystko wróci do normy i opłaty zostaną naliczane tak, jak wcześniej.

Dla nowych użytkowników

Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z serwisu ShowMax, wystarczy tylko, że dokonacie rejestracji i skorzystacie z tej promocji. Standardowo każdemu nowemu użytkownikowi, ShowMax daje 14 dni bezpłatnego dostępu na próbę. Niestety, w regulaminie promocji nie znaleźliśmy informacji, czy te darmowe 14 dni kumuluje się z 30 dniami promocyjnymi. Zapytaliśmy o to organizatorów i poinformujemy Was, jak tylko dostaniemy odpowiedź!

O co chodzi w całej akcji? Wy otrzymujecie prezent w postaci darmowego dostępu do ShowMax na miesiąc, a w Paczkomatach robi się więcej miejsca na paczki, a wiadomo, że tych przed Świętami jest naprawdę dużo :-) Jeśli nadal szukacie prezentów dla bliskich - pamiętajcie, żeby wybrać dostawę do Paczkomatów i skorzystać z tej i wielu innych promocji, jakie dla Was mamy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close