logo

Dodatkowe -20% na wyprzedaży biżuterii Ania Kruk

22sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Ostatnie dni wyprzedaży biżuterii Ani Kruk są jeszcze bardziej ekscytujące! Firma wprowadziła właśnie dodatkowe 20% na przecenione produkty. Dzięki temu, markowa i oryginalna biżuteria jest dostępna nawet za 4 złote. Zobaczcie wybrane przez nas perełki wyprzedażowe.

Reklama

Styczeń powoli dobiega końca, a wraz z nim niestety wiele firm kończy także organizowane przez siebie wyprzedaże. Do sklepów wchodzą nowe kolekcje, a te "stare" mają teraz naprawdę niskie ceny, żeby szybko się sprzedały ;-) Dzisiaj dowiedzieliśmy się nawet o dodatkowym rabacie 20% na przecenioną biżuterię Ania Kruk. Jak to w naszym przypadku często bywa, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej promocji oraz sprawdzić, czy kupowanie z takimi przecenami się opłaca. Zobaczcie, co wywnioskowaliśmy...

Rabat na biżuterię

Dodatkowe 20% rabatu na biżuterię to dobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek przeróżnych ozdób. Na wyprzedaży w Ania Kruk kupicie pierścionki, bransoletki, zawieszki, kolczyki i naszyjniki.

Dzięki wyprzedaży w Ania Kruk możecie już kupić prezent na Walentynki! W asortymencie znajdują się piękne zawieszki z mosiądzu pokryte srebrem. Oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach. Zobaczcie sami:

Modne bransoletki za 30 zł

Zauważyliśmy, że na wyprzedaży w tym salonie jest bardzo dużo kolorowych, modnych bransoletek. Zwróciliśmy uwagę także na ich niskie ceny! Oto zestawienie sześciu bransoletek w cenach 12-31 zł.

 

  1. Goya 28,00 zł 69,00 zł
  2. Girls just wanna have fun 20,00 zł 39,00 zł
  3. Casual 28,00 zł 89,00 zł
  4. Hebe 31,00 zł 99,00 zł
  5. Fun 12,00 zł 29,00 zł
  6. Stripes 15,00 zł 59,00 zł

Największe rabaty

Na wyprzedaży znajdują się także produkty, których ceny zdecydowanie różnią się od tych standardowych. Zobaczcie przykłady najwyższych rabatów:

 

 

 

Piękny, srebrny pierścionek z dodatkiem kamienia naturalnego - opalu, przeceniony ze 149 złotych na jedyne 31 zł. To ponad 75% niższa cena, niż na początku!

 

 

Jeśli oprócz pierścionka z dużym kamieniem i jeszcze większym rabatem, chcielibyście kupić na przykład oryginalną bransoletkę, to także macie na to szansę. Aż o 270 złotych przeceniona została piękna bransoletka z mosiądzu. Może cena po zniżce wcale nie jest taka niska, ale lepiej taka, niż przed rabatem, prawda? A bransoletka, ach, olśniewająca! ;-)

 

 

Wyprzedaż w salonach Ania Kruk pozytywnie nas zaskoczyła. Jesteśmy przekonani, że Was również. Takie promocje są dobre nawet dla tych, którzy na co dzień nie noszą biżuterii. Przecież w takich cenach zawsze warto kupić bransoletkę, naszyjnik bądź kolczyki od znanego oraz sprawdzonego jubilera! Choćby po to, żeby przechować biżuterię w domu i zostawić ją na przykład na specjalną okazję. Albo wręczyć ją komuś na prezent. Powodów do zakupów w Ania Kruk jest wiele - teraz macie jeszcze jeden: DUUUŻE PRZECENY ;-) Jednak nie tylko ta marka organizuje wyprzedaż biżuterii. Zobaczcie także promocje u innych, znanych jubilerów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close