logo

Dodatkowa promocja w Reserved: 3 artykuły w cenie 2

22sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zimowe wyprzedaże powoli zbliżają się ku końcowi. W większości sklepów obniżki sięgają teraz 70%. Dodatkową okazję do oszczędności postanowił dać swoim klientom Reserved: teraz kupując 3 rzeczy z wyprzedaży, płacimy tylko za 2 z nich!

Dzięki takiej promocji salony Reserved w całej Polsce mogą w najbliższy weekend być świadkiem prawdziwego nalotu klientów. Nic dziwnego, wyprzedaż kolekcji i ceny niższe nawet o 70% w połączeniu z akcją "3 za 2" nie zdarza się często.

Warunki promocji są proste: przy zakupie trzech przecenionych rzeczy, najtańszą z nich otrzymamy za 1 zł. Oferta dotyczy kolekcji damskiej oraz damskich i męskich akcesoriów. Wszystkie modele objęte promocją można ze sobą dowolnie łączyć. Promocja obowiązuje również w sklepie internetowym.

Mamy również ważną informację dotycząca zwrotów przecenionych artykułów zakupionych w promocji "3 za 2", która pochodzi z oficjalnej strony Reserved na Facebooku.  Zwracając modele przecenione kupione za 100% ich wartości należy zwrócić również model zakupiony za 1 zł. W przpadku zwrotu modelu przecenionego zakupionego za 1 zł, pozostałe modele nie muszą zostać zwrócone. Na przykładzie naszych zakupów, widocznych na obrazku powyżej: jeżeli chcielibyśmy zwrócić płaszcz, musielibyśmy zwrócić także bluzkę, która ostatecznie kosztowała nas złotówkę. Jeżeli natomiast właśnie ta bluzka nam by nie przypasowała, nie musimy oddawać nić innego, tylko ten konkretny towar.

Niestety nie podano czasu trwania akcji "3 za 2". Wszystkim chętnym na skorzystanie z tej promocji radzimy więc się pośpieszyć.

Dla osób, które szukają rabatów na zakupy niezależnie od ilości artykułów w koszyku też coś mamy. Poniżej kilka zniżek do znanych sklepów z odzieżą.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close