logo

Dobre oferty przejazdów z Bla Bla Car: zobacz jak zaoszczędzić na podróżach!

13cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jak zaoszczędzić na przykład przy wyjeździe na wakacje, ważne spotkanie albo w odwiedziny do rodziny? Wystarczy zabrać się z kimś, kto akurat jedzie w tym samym kierunku! Szybka zrzutka na paliwo i "jesteś w domu". Jak na tym oszczędzić? Sprawdź dobre okazje z Bla Bla Car!

Reklama

Codzienne podróżowanie, jednodniowa wycieczka, a nawet daleka wyprawa - w każdej z tych czynności związanej z transportem za pośrednictwem samochodu, przydaje się prosta oraz sprawdzona aplikacja: Bla Bla Car. Jeśli jeszcze nie wiesz jak to działa, zajrzyj do naszego artykułu: Blablacar - sposób na tańsze podróżowanie. Dowiesz się z niego czym jest słynne Bla Bla Car, jak działa, i jak to wygląda z punktu widzenia kierowcy, a jak z punktu widzenia pasażera.

Dziś chcemy pokazać Wam, że podróżowanie z BlaBlaCar naprawdę się opłaca. Nie jest to kwestia tylko pieniędzy, ale także skrócenia czasu przejazdu! Poza tym decydując się na taką formę podróżowania można poznać nowych ludzi.

Rejestracja Bla Bla Car

Żeby móc w pełni korzystać z zalet oraz funkcji aplikacji, warto zarejestrować się na stronie www.blablacar.pl:

Tak naprawdę rejestracja jest szybka i można jej dokonać, wykorzystując swoje konto na Facebooku. Jeżeli natomiast nie chcecie logować się poprzez Facebooka, wybieracie opcję rejestracji, w trakcie której podajecie:

  • imię i nazwisko
  • wiek (datę urodzenia)
  • płeć
  • numer telefonu komórkowego
  • adres e-mail

Każda osoba może stworzyć tylko jedno konto. Koszt za przejazd jest naprawdę korzystny, szczególnie wtedy, gdy w samochodzie będzie znajdowało się więcej pasażerów. Na przykład taki wypad z Warszawy do Gdańska to niecałe 40 zł za osobę! Porównując - najtanszy lot samolotem za taką trasę kosztuje około 90 zł (a trzeba doliczyć czas na odprawę i sam lot), a bilet w PKP Intercity kosztuje nawet 150 złotych. A wiadomo jak czasami bywa z pociągami.

W takiej sytuacji kierowcy jasno określają warunki - podają kierunek jazdy, cenę, liczbę wolnych miejsc, a także preferencje - na przykład, że słuchają muzyki, nie palą papierosów i akceptują przewożenie zwierząt. Od jakiegoś czasu BlaBlaCar pobiera jednak tak zwane opłaty serwisowe, czyli opłaty za rezerwację. Wysokość opłaty zależy od całkowitych kosztów przejazdu. Zostało to wyjaśnione i uszczególnione w tabeli poniżej:

(źródło: blablacar.pl)

A zatem kto chciałby podróżować w taki sposób, zaoszczędzić przy tym i pieniądze, i czas, a przy tym poznać nowych ludzi, niech zarejestruje się na BlaBlaCar. Liczba osób, które poleca ten sposób, nie wzięła się z kapelusza, prawda? Jeżeli lubicie sprawdzone i ciekawe rozwiązania, to jest idealne właśnie dla Was. A jeśli lubicie przy okazji oszczędzać także w innych miejscach, zobaczcie nasze najnowsze kupony rabatowe. Jak widać, wszędzie czekają na Was okazje do zaoszczędzenia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close