logo

Do Multikina za 17 zł. Taka opcja tylko z Grouponem!

07wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po raz kolejny Multikino działa z Grouponem i udostępnia pulę tańszych biletów. Korzystając z oferty możemy zaoszczędzić aż 45% ceny wyjściowej.

Podobnie jak w przypadku poprzednich podobnych akcji, tak i teraz uprzedzamy, że ceny biletów do kina, które są dostępne na Grouponie na pewno nie zrobią wrażenia na studentach - oni, jako posiadacze magicznego kawałku plastiku, zwanej legitymacją studencką, mają możliwość kupna biletów w podobnej cenie bez korzystania z voucherów. Podobnie będzie z tymi, którym pulę wejściówek na seanse zapewniają pracodawcy i tymi, którzy są członkami programów lojalnościowych. U pozostałych miłośników kina ta oferta powinna wywołać przynajmniej mały uśmiech - w końcu korzystając z niej prawie połowa .

Tak jak zawsze - data zakończenia sprzedaży promocyjnych biletów nie jest znana. Widzimy jedynie informację, że "niedługo się kończy", jednak jak mogliśmy zauważyć poprzednio, taki komunikat widnieje na stronie już od samego rozpoczęcia oferty. Tańsza pula biletów będzie więc zapewne dostępna do wyczerpania biletów, co może nastąpić całkiem szybko, biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu zaldwie kilku godzin kupon kupiło blisko tysiąc osób.

Multikino zniżka

Okazyjny kupon można zrealizować w każdym mieście, w którym są kina sieci Multikino. Cena jednostkowa biletu wynosi:

* 17 zł w przypadku kupna pakietu 2 biletów za 34 zł

* 16 zł w przypadku kupna pakietu 4 biletów za 64 zł

* 15,66 zł w przypadku kupna pakietu 6 biletów za 94 zł

* 15,50 zł w przypadku kupna pakietu 8 biletów za 124 zł

Jeżeli zdecydujemy się na kupno większej ilości biletów, nie musimy ich realizować podczas jednej wizyty w kinie - można wykorzystać je podczas dowolnej ilości wizyt.

Uwaga! Kupno kuponu nie upoważnia do wejścia na seans. Chcąc wymienić kupiony voucher na bilet należy wejść na zrealizujkupon.grouponpoland.pl/multikino i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu.

Groupon ważny jest na seanse wyświetlane do 15.10.2015 roku. Obowiązuje na filmy 2D oraz na wybrane projekty specjalne: Poranki, Multibabykino, Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA, Sport extremalny, Granie na ekranie, Kino na obcasach oraz Koncerty.

Kupon można zrealizować codziennie, od poniedziałku do niedzieli.

Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme.

Lubisz filmy, ale niekoniecznie w kinie? Wszystkim, którzy preferują oglądanie światowej klasy filmów w domu, a nie w przepełnionej sali kinowej, polecamy przejrzenie innych promocji filmowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close