logo

Do Multikina za 16 zł - tylko z Grouponem

30mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kino z pewnością nie należy do tanich rozrywek. Dlatego taką popularnością cieszą się oferty, które dają możliwość kupna biletów z rabatami. Tym razem mowa o zniżce dostępnej na Grouponie, która sięga nawet 51% ceny wyjściowej.

Takie ceny biletów do Multikina nie zrobią wrażenia na studentach (bo oni mają rabaty za okazanie legitymacji) oraz na innych osobach, które z różnych powodów mają dostęp do tańszych wejściówek na seanse (programy lojalnościowe, wejściówki pracownicze itp.). Cała reszta kinomaniaków powinna przyjąć tę promocję z chociaż minimalną dozą ekscytacji ;) Niestety data zakończenia sprzedaży promocyjnych biletów nie jest znana. Bardzo prawdopodobne, że oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, dlatego każdy zainteresowany taką ceną powinien się pośpieszyć - z doświadczenia bowiem wiemy, że sprzedaż biletów do Multikina w niższych cenach za pośrednictwem Groupona liczona jest w tysiącach.

Okazyjny kupon można zrealizować w każdym mieście, w którym są kina sieci Multikino. Cena jednostkowa biletu wynosi:

* 16 zł w przypadku kupna pakietu 2 biletów za 32 zł

* 15,5 zł w przypadku kupna pakietu 4 biletów za 62 zł

* 15,33 zł w przypadku kupna pakietu 6 biletów za 92 zł.

Jeżeli zdecydujemy się na kupno większej ilości biletów, nie musimy ich realizować podczas jednej wizyty w kinie - można wykorzystać je podczas dowolnej ilości wizyt.

Bilety do Multikina na Grouponie

Kupiony groupon jest ważny na seanse wyświetlane do 7 maja 2015 roku. Nie uprawnia jednak do wejścia na seans - trzeba go wymienić na bilet. Aby to zrobić należy wejść na stronę internetową, na której można odebrać bilet, podając kod z kuponu.

Kod obowiązuje na filmy 2D oraz na wybrane projekty specjalne, takie jak Poranki, Multibabykino, Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA, Sport extremalny, Granie na ekranie, Kino na obcasach, Koncerty.

Kupon można zrealizować codziennie, od poniedziałku do niedzieli.

A dla wszystkich domatorów, którzy preferują oglądanie światowej klasy filmów w domu, a nie w przepełnionej sali kinowej, polecamy przejrzenie innych promocji filmowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close