logo

Do -50% w H&M. Skorzystaj z sezonowych rabatów!

14paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Letnie i zimowe wyprzedaże to na szczęście nie jedyne okazje na tańsze kupowanie w Sieci! H&M własnie rozpoczął sezonową obniżkę cen, dzięki której wybrane produkty można kupić z rabatem sięgającym nawet 50%!

Rabat w H&M

Internetowy sklep H&M regularnie rozpieszcza swoich klientów zniżkami i rabatami. Nie ukrywamy, zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić. Poszukując konkretnego produktu w niskiej cenie, sklep internetowy tej szwedzkiej marki jest jednym z pierwszych, do którego "klikamy". Biorąc pod uwagę ogromną popularność, jaką ma internetowa odsłona H&M, ciężko uwierzyć, że ten e-sklep isnieje dopiero od marca 2015 roku (o czym zresztą informowaliśmy jako jedni z pierwszych).

Jak widać H&M wie, jak działa na klientów dobra promocja. Nie inaczej jest tym razem, kiedy to odwiedzając sklep online [niestety nie wiemy jak jest w przypadku sklepów stacjonarnych - jeśli macie taką informację, napiszcie w komentarzu:)] możemy skorzystać z sezonowych rabatów do 50%.

Promocja potrwa do 26.10.2015 roku.

Nawet połowę taniej

Sezonowe obniżki obejmują produkty z kategorii:

To nie koniec dobrych wiadomości! W H&M online za zapisanie się do newslettera przysługuje jednorazowy rabat w wysokości 25% na jedną rzecz dostępną w sklepie (także tą przecenioną) oraz darmową jej dostawę. Oznacza to więc, że mamy szansę na połączenie rabatów: do oferowanych zniżek sięgających 50% w ramach sezonowych obniżek można "dołożyć" 25% upustu za zapis do newslettera.

Poniżej przykład:

Pościel, cena z rabatem sezonowym 89,90 zł...:

Rabat H&M

... i ta sama pościel z rabatem sezonowym połączonym z kodem za zapis do newslettera:

Rabat w H&M

Jeżeli szukasz innych zniżek na ubrania i nadchodzące trendy...to mamy coś dla Ciebie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close