logo

DO 100 zł zniżki za zakupy w OleOle. Płać MasterPass i korzystaj

15wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Czy można wygodnie robić zakupy płacąc za nie telefonem czy tabletem i jeszcze dostać dodatkowe pieniądze na kolejne zakupy? Można! Jak to zrobić? O tym w naszym artykule!

Reklama

W XXI wieku już nie trzeba wszędzie nosić ze sobą karty płatniczej. Możecie szybko, wygodnie, a co najważniejsze bezpiecznie płacić za kawę w kawiarni, zakupy w centrum handlowym czy supermarkecie... telefonem! A dodatkowo, możecie za te zakupy dostać aż 100 zł na kolejne. Jeśli jeszcze nigdy nie płaciliście za zakupy urządzeniem mobilnym, ale jesteście posiadaczami kart MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover Network, Visa, American Express możecie łatwo zarejestrować swoją kartę w systemie MasterPass i za każdym razem, jak będziecie chcieli dokonać płatności bez konieczności używania karty, będziecie mogli to zrobić :) To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że możecie z niego korzystać na całym świecie. I dostać do 100 zł na kolejne zakupy w OleOle! na sprzęt RTV i AGD.

Zwrot za zakupy MasterPass

Voucher na zakupy

Im więcej wydacie, tym większy voucher dostaniecie na swoje kolejne zakupowe szaleństwo, a 100 zł na sprzęt elektroniczny to naprawdę niemało! Zobaczcie, jakie vouchery na Was czekają:

  • za zakupy powyżej 50 zł - voucher o wartości 20 zł
  • za zakupy powyżej 100 zł - voucher o wartości 50 zł
  • za zakupy powyżej 350 zł - voucher o wartości 100 zł

Jesienna promocja z MasterPass trwa do 15 listopada, a swoje vouchery będziecie mogli wykorzystać w sklepie OleOle! na kolejny zakup, którego wartość chociaż o złotówkę przekracza wartość otrzymanego vouchera. Oznacza to, że jeśli posiadacie voucher na zakupy o wartości 50 zł, Wasze zamówienie musi wynosić minimum 51 zł. Szczegóły akcji znajdziecie w REGULAMINIE.

Czym jest MasterPass?

System MasterPass

Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z systemem MasterPass i macie pewne obawy co do niego, zaraz je rozwiejemy :) MasterPass to Wasz wirtualny, elektroniczny portfel, który możecie mieć przy sobie w komputerze, smartfonie czy tablecie. Wystarczy zarejestrować w systemie swoje karty płatnicze i za każdym razem zamiast płacić zwykła kartą, zapłacić tym, co macie pod ręką :) Dzięki temu możecie robić zakupy o dowolnej porze w dowolnym miejscu: w domu, w pracy (choć to ryzykowne :-P), na wakacjach, gdziekolwiek jesteście! Aktywacja usługi jest prosta, wszystko znajdziecie na stronie internetowej MasterPass.

Poza jesienną promocją z MasterPass mamy dla Was jeszcze listę sklepów, w których znajdziecie taniej sprzęt RTV i AGD:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close