logo

Dni LifeStyle w Super-pharm: do -50% na marki L'Oreal, Rimmel i inne

23sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wystartowały kolejne Dni LifeStyle w Super-pharm! Na wszystkich klubowiczów czekają setki okazji! Przez 7 dni wybrane produkty kupicie nawet 50% taniej. Jakie marki są objęte promocją?

Reklama

Dni LifeStyle kochają chyba wszyscy klubowicze drogerii Super-pharm. Trudno się dziwić :-) W tym czasie to właśnie oni oszczędzają na swoich zakupach, czasami kupując kosmetyki w pakiecie 1+1 za 1 grosz, innym razem płacąc za produkty nawet połowę mniej. Jeżeli już od dłuższego czasu polujecie na prawdziwą okazję kosmetyczną - to świetny moment na uzupełnienie zapasów! W Super-pharm wystartowały słynne Dni LifeStyle. Jak tym razem będzie wyglądała ta słynna akcja?

Kolejna odsłona Dni LifeStyle w Super-pharm

Dni LifeStyle Super-pharm

Tym razem podczas popularnych Dni LifeStyle od 23.08 do 29.08 skorzystacie z rabatów sięgających nawet 50% na wybrane, całe marki kosmetyczne. Akcja podzielona jest na tury, w każdej z nich inne marki będą objęte promocją. Nawet o połowę taniej będziecie mogli kupić produkty takich marek, jak: L'Oreal, Nivea, Garnier, Dermedic, Evree, Lactacyd, Durex, Bourjois, Rimmel czy Max Factor. Tylko wybrane marki będą przecenione przez cały okres trwania promocji 23.08-29.08 (np. Maybelline, Carefree, Neutrogena). 

-50% na kosmetyki do makijażu

Dni LifeStyle Super-pharm

Wiemy, jak kochacie kultowe promocje -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie, i że zawsze wyczekujecie akcji na kosmetyki kolorowe. Podczas Dni LifeStyle w Super-pharm kosmetyki do makijażu Rimmel, Max Factor, Bourjois marek kupicie aż 50% taniej! W jakich terminach skorzystacie z tych okazji?

  • 23.08-24.08: -50% na kosmetyki do makijażu Bourjois
  • 25.08-26.08: -50% na kosmetyki do makijażu Max Factor
  • 23.08-29.08: -50% na kosmetyki do makijażu Rimmel

Ponadto, w ramach Dni LifeStyle z nieco niższym rabatem 40% kupicie produkty takich marek kosmetycznych jak: Maybelline, Revolution zy Lirene.

Kosmetyki do pielęgnacji taniej o 50%

Dni LifeStyle Super-pharm

Promocje na kosmetyki do makijażu zawsze cieszą się dużą popularnością, ale w Super-pharm aż 50% oszczędzicie również na produktach do codziennej pielęgnacji. Zniżką w wysokości 50% objęte są całe marki, a wśród nich Nivea, Dove, Garnier, tołpa czy Pantene (łącznie marek objętych akcją jest tak dużo, że nie jesteśmy w stanie wymienić każdej z nich z osobna). Wszystkie promocje w ramach Dni LifeStyle w Super-pharm sprawdzicie na stronie promocji lub w najnowszej gazetce.

Jak skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie posiadacze karty LifeStyle. Jeśli jeszcze jej nie macie, wystarczy, że wypełnicie formularz dostępny na stronie, odniesiecie go do najbliższej drogerii i odbierzecie swoją kartę.

W miejscu Waszego zamieszkania i w okolicy nie ma drogerii Super-pharm? Nie martwcie się! Mamy dla Was jeszcze mnóstwo kosmetycznych promocji w innych sklepach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close