logo

Dni LifeStyle w SUPER-PHARM! -50% na Maybelline, L'oreal i inne marki!

16mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kilka razy w roku można daść upust swoim kosmetycznym potrzebom zakupowym. Wszystko za sprawą akcji znanej sieci drogerii, która posiadaczy swoich kart lojalnościowych rozpieszcza ogromnymi rabatami, wynoszącymi w większości przypadków aż 50%!

Wiosenna edycja Dnia LifeStyle potrwa 17 i 18 marca 2015 roku. W tym czasie każdy posiadacz karty LifeStyle będzie mógł skorzystać z bardzo atrakcyjnych obniżek. Każdy dzień trwania promocji to rabaty na inne marki.

Oto, jak prezentuje się zniżkowy rozkład jazdy:

17 marca (wtorek)

-50% na całe marki L’Oréal Paris, Maybelline, SVR, Biosilk, Tołpa, Evree, Canpol Babies, Oilatum Baby

18 marca (środa)

-50% na całe marki: La Roche-Posay, Garnier, Rimmel, AA Cosmetic, Dermedic, Biosilk, Lovi, Oilatum Baby.

Uwaga: tak jak w przypadku podobnych, bardzo korzystnych promocji, tak i teraz SUPER-PHARM wprowadziło ograniczenia co do liczby produktów z oferty. Każdy posiadacz karty może zakupić maksymalnie 5 produktów z każdej promocji przez cały okres jej trwania.

To nie wszystko

Dodatkowo każdy, kto podczas Dni LifeStyle na zakupy wyda min. 80 zł, otrzyma kupon 15 zł do realizacji przy następnych zakupach za min. 50 zł. Zakupy te muszą jednak zostać zrobione w terminie od 19 do 31 marca 2015 roku. Kupon zostanie dodany na konto LifeStyle w dniu 19 marca 2015 roku o godzinie 11:00. Każdy posiadacz karty LifeStyle może otrzymać maksymalnie jeden kupon, niezależnie od ilości dokonanych transakcji.

-50% na wybrane marki oraz kupon -15 zł to jednak wciąż jeszcze nie wszystkie promocyjne atrakcje w tej edycji dni klubowiczów: to także promocje na inne artykuły, m.in. Long4Lashes w cenie 39,99 zł (normalna cena: 79,99 zł) czy maszynka do golenia z 2 wkładami dla kobiet Gillette Venus za 19,99 zł (normalna cena: 37,99 zł) oraz dowolne maskary za 1 grosz przy zakupie perfum za min. 69 zł.

Wszystkie promocje znaleźć można w okazyjnej gazetce, którą pobrać można ze strony Klubu LifeStyle (także do pobrania po kliknięciu w link). Gazetkę można również obejrzeć na profilu SUPER-PHARM na Facebooku.

Nie masz karty LifeStyle?

Jeżeli jeszcze nie masz swojej własnej karty LifeStyle, wciąż masz szansę ją zamówić i skorzystać z wiosennej edycji dni dla Klubowiczów. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie LifeStyle, a następnie udać się po odbiór karty do drogerii SUPER-PHARM.

Zdajemy sobie sprawę, że SUPER-PHARM nie jest obecny we wszystkich miastach w Polsce i dotarcie do tych promocji może być czasem kłopotliwe. Specjalnie z myślą o osobach, które nie będą mogły skorzystać z  tej edycji Dni LifeStyle, prezentujemy inne atrakcyjne promocje kosmetyczne.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close