logo

Dni Kuchni Domowej w Pizzaportal. Kod rabatowy dostępny!

24lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Były dni pizzy, są i dni domowych smaków. Tylko teraz zamawiając domowe jedzenie za pośrednictwem PizzaPortal i korzystając z kodu rabatowego płacimy o 20% mniej.

Jak mówi znana Pani z telewizji, a cytuje ją PizzaPortal na swoim blogu, w kuchni polskiej liczy się jedno: ma być smacznie, jak u mamy! Kiedy jednak mama daleko, a nam brakuje umiejętności, chęci lub czasu na przesiadywanie przy garnkach, czas poszukać restauracji, która będzie w stanie nakarmić nas "po domowemu" - pierogami, zupą albo klasycznym schabowym z ziemniakami. A jeśli współpracuje ona z PizzaPortal i umożliwia dokonywanie płatności online, dostaniemy zniżkę!

Jak zapłacić mniej za domowe jedzenie w PizzaPortal?

W dniach 23-27.02 możemy skorzystać z kodu rabatowego, który kwotę zamówienia obniży. Będzie on działał tylko wtedy, kiedy zamówienie złożymy za pośrednictwem aplikacji mobilnej PizzaPortal (dostępna na Android, iOS i Windows Phone) oraz tylko w przypadku restauracji z kategorii "domowe" (możemy użyć odpowiedniego filtra):

pp screen kuchnia domowa 350x623 168x300 Dni kuchni domowej

źródło: blog.pizzaportal.pl

Po wybraniu dania z "domowej" restauracji i przejściu do finalizacji zamówienia, wybieramy opcję płatności online i w oznaczonym miejscu wpisujemy kod rabatowy. Cena obniży się, a nam pozostaje już tylko dokonanie płatności i cierpliwe oczekiwanie na dostawę.

Kod rabatowy zdobędziesz przechodząc tutaj.

Smacznego!:)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close