logo

Dni H&M Club: 20% rabatu i darmowa dostawa

10kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiele sklepów, specjalnie dla odbiorców swojego newslettera lub członków klubu, udostępniają co jakiś czas unikatowe promocje. Z jednej z nich skorzystacie właśnie podczas Dni H&M Club. Co na Was czeka? 20% rabatu na zakupy i darmowa dostawa! Sprawdźcie, jak wziąć udział w promocji!

Reklama

Jeżeli chcecie korzystać z przywilejów w postaci dodatkowych rabatów, darmowej dostawy, bezpłatnych zwrotów zamówień czy prezentów z okazji swoich urodzin, warto zapisywać się nie tylko do newsletterów sklepów, ale również zostawać członkami klubów. To właśnie te osoby, które posiadają karty lojalnościowe znanych sieciówek, mogą co jakiś czas cieszyć się z kultowych promocji organizowanych przez marki. Do jakich newsletterów warto się zapisywać, żeby otrzymać prezent lub rabat?

Z jednej z promocji dla klubowiczów skorzystacie teraz w Rossmannie, gdzie kosmetyki do makijażu kupicie aż 55% taniej! Ale nie tylko członkowie Klubu Rossmann w najbliższym czasie będą mogli zrobić zakupy z rabatem. Trwają Dni H&M Club i z tej okazji marka przygotowała dla swoich stałych klientów specjalną zniżkę. Żeby z niej skorzystać, oczywiście musicie być członkami H&M Club. Jak do niego dołączyć?

H&M Club - jak zostać członkiem klubu?

To banalnie proste :-) Wchodzicie na stronę H&M w zakładkę H&M Club (znajdziecie ją w górnym prawym narożniku):

Dni H&M Club 2018

Zakładacie nowe konto przez wypełnienie formularza:

Dni H&M Club 2018

Będziecie musieli w nim podać podstawowe dane: imię, nazwisko, e-mail, hasło, płeć, datę urodzenia oraz kod pocztowy. Po zatwierdzeniu informacji zawartych w formularzu będziecie musieli chwilę odczekać, ale warto, ponieważ później uzyskacie dostęp do wszystkich przywielejów, akcji specjalnych i dodatkowych promocji w ramach Dni H&M Club (i nie tylko).

20% rabatu na zamówienie i darmowa dostawa

Dni H&M Club 2018

W ramach Dni H&M Club, które potrwają jeszcze do 15 kwietnia włącznie, wszyscy członkowie klubu będą mogli skorzystać ze zniżki w wysokości 20% na swoje zamówienie oraz całkowicie darmowej dostawy. Promocja obowiązuje stacjonarnie i online zarówno obecnych, jak i nowych członków H&M Club.

A co, jeśli nie chcecie jednak dołączyć do klubu H&M? Mamy dla Was mnóstwo zniżek na odzież również w innych sklepach, z których skorzystacie bez konieczności dodawania się do newslettera! 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close