logo

Dni H&M Club: 15% rabatu i darmowa dostawa

25paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wystratowały Dni H&M Club! Z tej okazji znana marka odzieżowa przygotowała dla członków swojego klubu rabat w wysokości 15% na zamówienie oraz całkowicie bezpłatną dostawę. Jeżeli jeszcze nie jesteście w klubie H&M podpowiadamy Wam, jak do niego dołączyć i skorzystać z promocji.

Reklama

Klubowe promocje VIP

Dni H&M Club

Coraz więcej marek decyduje się na rozpoczęcie własnego programu lojalnościowego. My, czyli wszyscy zainteresowani, możemy poprzez szybką rejestrację odbywającą się zazwyczaj przez formularz, dołączyć do takiego programu. Co nam to daje?

Po pierwsze, informacje o promocjach, akcjach specjalnych, kodach rabatowych. Po drugie, mamy szansę uzyskać specjalne zniżki przeznaczone wyłącznie dla członków klubu czy danego programu lojalnościowego całkowicie za darmo. No... może nie tak całkowicie :-) Podajecie przecież swoje dane osobowe. 

Program lojalnościowy H&M

Doskonale pamiętamy, jak ponad rok temu na łamach naszego bloga informowaliśmy Was o wprowadzeniu w Polsce programu lojalnościowego H&M. Od 4 maja 2016 roku, jako członkowie klubu H&M, możecie korzystać z dodatkowych przywilejów udostępnianych wyłącznie stałym klientom, zbierać punkty za zamówienia czy brać udział w ekskluzywnych wydarzeniach. Jeśli przez ostatni rok nie mieliście jeszcze okazji dołączyć do H&M Club - zobaczcie, jak to zrobić!

Dni H&M Club

Jak dołączyć do H&M Club?

Jeżeli chcecie stać się członkami H&M Club i korzystać ze wszystkich dodatkowych zniżek i promocji - wypełnijcie formularz dostępny na stronie klubu H&M. Będziecie musieli w nim podać podstawowe dane takie, jak: imię, nazwisko, e-mail, hasło czy datę urodzenia. Po wypełnieniu formularza zostaniecie przeniesieni na stronę, na której aktywujecie ostatecznie swoje członkowstwo.

Wszyscy, którzy posiadają aplikację H&M lub chcą ją pobrać, mogą także zarejestrować się klikając na kartę klubowicza. Tam wystarczy podać tylko swoje dane i gotowe! Możecie już korzystać ze wszystkich przywilejów i specjalnego rabatu 20% oraz darmowej dostawy z okazji rocznicy H&M Club w Polsce!

Skorzystaj z rabatu i darmowej dostawy!

Jeszcze do końca weekendu (29.10), jako członkowie klubu H&M, możecie skorzystać z rabatu w wysokości 15% na swoje zamówienie i całkowicie bezpłatnej dostawy w dowolnie wskazane miejsce. Zniżka obowiązuje na wszystko bez minimalnej wartości zamówienia, więc naprawdę możecie poszaleć! Gdzie jeszcze skorzystacie z promocji na odzież? Zobaczcie listę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close