logo

Dni Bohatera Domu w Leroy Merlin

03lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W swoich reklamach od jakiegoś czasu Leroy Merlin przekonuje, że każdy może zostać bohaterem w swoim domu. Aby ułatwić to zadanie, organizuje wielką akcję promocyjną, podczas której będzie można skorzystać z licznych zniżek i atrakcji.

Zostań bohaterem

Pomalowałeś ścianę? Zasadziłeś roślinę? Powiesiłeś półkę? A może zrobiłeś inną rzecz, która upiększyła Twój dom? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, gratulujemy - jesteś bohaterem w swoim domu. Możesz dołączyć do innych bohaterów, którzy postanowili podzielić się ze światem swoją remontową historią. Wystarczy dodać swoje zgloszenie np. na swoim Facebooku, Twitterze lub Instagramie, używając hashtaga #bohaterdomu.

Jeżeli natomiast wszelkiego rodzaju poprawki w domu dopiero przed Toba, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od 3 do 16 listopada Leroy Merlin obchodzi "Dni Bohatera Domu", podczas których wybrane produkty będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród przecenionych artykułów znajdują się:

  • zestaw mebli kuchennych za 795 zł

  • dywan New Touch za 78 zł

  • odśnieżarka spalinowa za 998 zł

  • drzwi wejściowe JAMAJKA za 699 zł

  • Piecyk gazowy za 197 zł

  • Farba lateksowa do ścian i sufitów za 38,90 zł

 

Moc atrakcji

Dni Bohatera Domu to nie tylko okazje cenowe. To także szereg wydarzeń towarzyszących, które odbywać się będą w sklepach Leroy Merlin. Wśród przygotowanych atrakcji m.in. licytacje, na których możńa wygrać nowe produkty za ułamek ich wartości. Będą także konkursy z nagrodami: rzucanie piłką do celu, konkurs żużlowy, wbijanie gwoździ na czas, składanie wózka na węże na czas, przesypywanie piasku na czas, a także wiele innych. Aby sprawdzić plan atrakcji w konkretnym sklepie, wejdź na stronę akcji i kliknij na mapę adres, który Cię interesuje.

Nie tylko dla bohaterów

Nie zdążyłeś załapać się na promocyjne artykuły? A może w Twojej okolicy nie ma Leroy Merlin? Nie oznacza to na szczęście, że nie uda Ci się kupić tego, co potrzebujesz,  w promocyjnych cenach. Wybraliśmy najbardziej atrakcyjne zniżki na meble i wyposażenie wnętrz. Wybieraj to, co interesuje Cię najbardziej i płać mniej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close