logo

Dni Bohatera Domu w Leroy Merlin. Spore obniżki cen!

05lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Właśnie ruszyła druga edycja akcji organizowanej przez Leroy Marlin "Dni bohatera domu". Jakie rabaty i atrakcje czekają na klientów, którzy między 4 a 17 listopada 2015 roku przyjdą do jednego ze sklepów tej sieci?

Reklama

Ty też jesteś bohaterem

Wytapetowałeś pokój? Skręciłeś szafkę? Posadziłeś kwiatka? Niezależnie od tego, jaką czynność wykonałeś, by upiększyć lub ulepszyć swój dom, Leroy Merlin okrzyknął Cię bohaterem. W zeszłym roku wszyscy bohaterowie mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami, publikując na swoim profilu na Facebooku, Twitterze lub Instagramie, zdjęcie dokumentujące remontowy wyczyn, używając hashtaga #bohaterdomu. W tym roku niestety nie ma takiej możliwości, więc  dozgonna wdzięczność domowników musi wynagrodzić brak lajków w social media ;)

Podobnie jak ostatnio, także i obecna edycja "Dni bohatera domu" to okazje do sporych oszczędności. W terminie od 4 do 17 listopada wybrane produkty będą dostępne w niższych cenach. Wśród przecenionych:

  • storczyk jednopędowy za 14,50 zl
  • storczyk promocjadywanik łazienkowy za 29,95 zl

dywanik promocja

  • zestaw mebli kuchennych za 885 zł

kuchnia promocjaPozostałe okazje cenowe można obejrzeć na stronie gazetki produktowej Leroy Merlin.

Nie tylko rabaty

Świętowanie Dni Bohatera Domu to nie tylko zniżki na wybrane produkty w sklepach Leroy Merlin. To także wydarzenia towarzyszące. Wśród zapowiadanych atrakcji można liczyć np. na licytacje, na których możńa wygrać nowe produkty za ułamek ich wartości. Aby sprawdzić plan atrakcji w konkretnym sklepie, wejdź na stronę akcji i kliknij na mapę adres, który Cię interesuje.

Rabaty dla wszytkich

Nie zdążyłeś załapać się na promocyjne artykuły? A może w Twojej okolicy nie ma Leroy Merlin? Wybraliśmy najbardziej atrakcyjne zniżki na meble i wyposażenie wnętrz. Wybieraj to, co interesuje Cię najbardziej i płać mniej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close