logo

Długi weekend w sierpniu - oferty z wyżywieniem lub bez do 80 zł za noc

31lip 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Niektórzy właśnie wylegują się na plaży, piją drinki z palemką i korzystają z wakacji. Inni, którzy odpoczywali jeszcze przed sezonem, zdążyli już zapomnieć o błogim odpoczynku. Nie martwcie się! Już za chwilę długi weekend! Pomożemy Wam na niego wyjechać w dobrej cenie!

Reklama

Na długie weekendy, nawet te wakacyjne, zawsze czekamy z utęsknieniem. W końcu nie wszyscy, tak jak uczniowie czy studenci, mogą cieszyć się aż kilkoma tygodniami wakacji. Dlatego każda okazja żeby oderwać się od pracy i obowiązków jest dobra! W sierpniu czeka nas kolejny przedłużony weekend. Chcecie gdzieś wyjechać w okolicy 15 sierpnia, ale nie macie sprecyzowanych planów ani kierunku? W tym czasie ceny, ze względu na okres wakacyjny i przedłużony weekend, mogą iść w górę. Coś jednak na to poradzimy :-)

Długi weekend sierpniowy - dokąd warto wyjechać?

Podpowiemy Wam, dokąd warto się wybrać w dobrej cenie. Znaleźliśmy dla Was promocyjne oferty wyjazdów z różnych serwisów do 80 zł za noc od osoby, z pełnym wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) lub do 60 zł za dobę bez wyżywieniaTerminy znalezionych przez nas wyjazdów obejmują okolice 15 sierpnia - od 10.08 do 15.08 lub od 15.08 do 19.08, czyli odpoczywać możecie aż 5 lub 6 dni! A dokąd warto się wybrać na długi weekend w sierpniu?

Oferty bez wyżywienia do 60 zł za dobę

  • Biały Dunajec: Pokoje u Joanny - 6 dni dla 2 osób za 239 zł (23,90 zł za noc od osoby):

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Do 5 sierpnia z kodem GODEALLA uzyskacie na tę ofertę 50 zł rabatu, dzięki czemu za swój wyjazd na długi weekend zapłacicie 203,15 zł, po 20,31 zł za noc od osoby!

  • Łeba: Dom Wczasowy Karol - 6 dni dla 2 osób za 590 zł (59 zł od osoby za noc od osoby):

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Oferty z pełnym wyżywieniem do 80 zł za noc

  • Poronin: pensjonat U Gałów - 6 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 599 zł (59,90 zł za noc od osoby):

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Dodatkowo w cenie kuponu góralski poczęstunek na powitanie, rabat 20% do term Gorący Potok w Szaflarach, pobyt dzieci do 3 roku życia bezpłatnie i darmowy parking.

  • Gliczarów Górny: Góralski Pałacyk - 5 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 499 zł (62,37 zł za dobę od osoby):

 Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Dodatkowo, za pobyt dziecka do 3 roku życia nie zapłacicie ani grosza.

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Do 5 sierpnia z kodem GODEALLA uzyskacie na tę ofertę 50 zł rabatu, dzięki czemu za swój wyjazd na długi weekend zapłacicie 549 zł, po 54,90 zł za noc od osoby!

Szukacie jeszcze więcej promocyjnych ofert na długi weekend lub wakacyjny wyjazd? Poniżej jeszcze więcej kuponów rabatowych, z którymi sporo oszczędzicie na swoich podróżach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close