logo

Długi weekend sierpniowy 2018 - oferty Last Minute

08sie 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Długi weekend sierpniowy tuż, tuż! Marzy Wam się wyjazd na kilka dni, ale nadal nie macie sprecyzowanych planów podróży? Wiemy, gdzie jeszcze uda Wam się zarezerwować nocleg Last Minute w dobrej cenie!

Reklama

Jeżeli do tej pory odkładaliście rezerwację noclegu na długi weekend w sierpniu i teraz obawiacie się, że nie znajdziecie już miejsc w dobrej cenie - świetnie trafiliście! Nie musicie przeglądać ofert różnych portali i spędzać kilku godzin na poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie lokum. Dlaczego? Wyręczyliśmy Was w tym! Spośród różnych serwisów wybraliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne oferty wyjazdów na długi weekend sierpniowy w różnych kierunkach. Morze, góry, jezioro - jak Wy chcecie spędzić ten wolny czas? Rezerwujecie urlop w okolicy 15 sierpnia!

Oferty wyjazdów Last Minute na długi weekend sierpniowy

Nasze propozycje wyjazdów dotyczą pobytów zahaczających o 15 sierpnia. Na swój urlop będziecie mogli wybrać się na 4 lub 5 nocy (w zależności od oferty) w okolicy święta.

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Za pobyt w Pokojach Gościnnych Sarenka w Czarnej Górze na 4 noce zapłacicie tylko 290 zł za 2 osoby (to daje 36,25 zł za noc od osoby). Dodatkowo, dziecko do lat 3 śpi gratis, możecie więc zabrać ze sobą maluszka i nie martwić się o dodatkowe koszty :-)

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Jeśli zamiast pieszych wędrówek wolicie wylegiwanie na plaży - mamy dla Was ofertę wyjazdu Last Minute na długi weekend do Domu Wczasowego Karol w Łebie. Za 4 doby (5 dni) dla 2 osób zapłacicie 472 zł.

Długi weekend sierpniowy oferty promocyjne

Mazury to doskonały kompromis między osobami, które uwielbiają spędzać swój wolny czas aktywnie, a tymi, którzy kochają całymi dniami wylegiwać się na słońcu. Możecie to połączyć spędzając swój długi weekend sierpniowy w Stanicy Wodnej Spychowo. Za pobyt na 5 nocy dla 2 osób zapłacicie 699 zł (po 69,90 zł za dobę). Dodatkowo w cenie wyjazdu będziecie mogli wypożyczyć kajak na 1 dzień dla 2 osób.

Zanim zaczniecie przygotowania do swojego wyjazdu i spakujecie walizki - skontaktujcie się z obsługą danego ośrodka i potwierdźcie dostępność terminów. My dokładnie sprawdziliśmy czy powyższe oferty obowiązują w długi weekend sierpniowy i nie znaleźliśmy żadnych informacji wykluczających ten okres, ale najlepiej wykonajcie jeden telefon przed kupnem wybranej oferty.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje pozwolą Wam podjąć ostateczną decyzję co do kierunku swojego wyjazdu na długi weekend. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możecie pozwolić sobie na urlop w okolicy 15 sierpnia i już teraz myślicie o weekendowym wypadzie w późniejszym terminie - mamy dla Was zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close