logo

% dla studentów: w H&M z legitymacją zakupy tańsze o 1/5

15paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W ten weekend Twoja legitymacja studencka gwarantuje Ci rabaty nie tylko w komunikacji miejskiej i PKP, ale także w jednej z najpopularniejszej sieciówce na świecie.

Studencki weekend w H&M

Jako osoby, które zajmują się promocjami i kodami rabatowymi możemy stwierdzić, że H&M nie należy do sklepów, które często udostępniają rabaty na aktualne kolekcje. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda np. ze sklepami takimi jak Cropp czy House, które nawet teraz mają kilka dostępnych kodów rabatowych (o tym, jakie dokładnie, dowiesz się na GoDealla.pl/kupony, po wpisaniu w wyszukiwarkę interesującego Cię sklepu). Dlatego pojawienie się zniżki 20% dla studentów na cały asortyment uważamy za wielkie wydarzenie w promocyjnym świecie. Aby skorzystać z rabatu, należy zrobić dowolne zakupy w H&M i przy kasie okazać ważną legitymację studencką.

Promocja obowiązuje wyłącznie w weekend 18-19.10.2014 r.

Tylko dla warszawskich studentów

To nie koniec promocji dla studentów od H&M. Niestety, kolejna, o której dziś napiszemy, obowiązuje wyłącznie w jednym konkretnym sklepie: w H&M na Marszałkowskiej w Warszawie.


W każdy październikowy czwartek od godz. 16:00 do 21:00 odbywa się tam spotkanie z muzyką, modą i nowymi trendami, nazwane "Studenckimi czwartkami z H&M". W programie:

  • zniżka 20% na zakupy w H&M dla studentów; za okazaniem ważnej legitymacji
  • kolektyw DJski Ménage à trois
  • styliści i wizażyści, którzy pomogą Wam dobrać idealne ubrania i dodatki
  • PIMP YOUR CLOTHES! Warsztaty przerabiania ubrań tylko w czwartek 17 października. Z pomocą kreatywnych stylistów i krawców, korzystając z akcesoriów H&M, nadacie unikalny charakter swojej nowej garderobie

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close