logo

Dentysta za darmo - to możliwe! Mobilne Centra Dentystyczne ruszają w Polskę

30cze 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Wymówki o ciągłym braku czasu i pieniędzy na wizytę kontrolną u dentysty właśnie się skończyły. Od 16 czerwca przed sklepami Biedronka w całym kraju zatrzymują się Mobilne Centrum Dentystyczne, gdzie wykonywane są bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Sprawdź, kiedy stomatolog na kółkach przyjedzie do Twojego miasta.

Mobilne Centra Dentystyczne to inicjatywa Intytutu Blend-a-med i Oral-B. Akcja potrwa do końca września 2014 roku. W tym czasie z bezpłatnych przeglądów stomatoligicznych będzie można skorzystać w ponad 380 miastach w całej Polsce. Niezależnie od miasta, w którym aktualnie będą, Mobilne Centra Dentystyczne zawsze zaparkowane będa na parkingu sklepów Biedronka - głównego patrona akcji. Organizator przewiduje, że z bezpłatnych przeglądów skorzystać może blisko 50 tysięcy Polaków.

Kto powinien skorzystać?

Zachęcamy wszystkich, by skorzystali z możliwości darmowego przeglądu - zapewniamy, to nie będzie bolało, a może pomóc ustrzec się przed późniejszymi stomatologicznymi problemami.

Jak przekonuje organizator mobilnych darmowych przeglądów stomatoligicznych, często nie zdajemy sobie sprawy, że zaczerwienienie lub krwawienie dziąseł podczas szczotkowania może oznaczać spore problemy. Brak leczenia może doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł i tkani przyziębia, a w skrajnych przypadkach nawet do utraty zębów. Dobra wiadomość jest taka, że procesowi temu można zapobiec, a nawet go cofnąć - kluczem do sukcesu w tym przypadku jest odpowiednio wczesne wykrycie problemu.

Kiedy w Twoim mieście?

Kiedy gabinet dentystyczny zawita na parkignu Twojej Biedronki? Na stronie internetowej akcji znajdziemy listę miast wraz z datami, w których można skorzystać z bezpłatnego przeglądu stomatolicznego w jednym z Mobilnych Centrów Dentystycznych: www.instytut.pl/pl-PL/artykuly/mobilne-centra-dentystyczne.

Trauma?

Dla niektórych sama myśl o dentyście może być prawdziwą traumą. Jednak warto zapobiegać, by później nie trzeba było leczyć. Tym bardziej, że sama wizyta kontrolna na pewno nie będzie bolała ;) Jeżeli jednak samo słowo "dentysta" przyprawia Cię o dreszcze, polecamy odwrócenie swojej uwagi i skupieniu się np. na promocjach;) W końcu nie bylibyśmy sobą, jeżeli nie polecilibyśmy Wam kilku naprawdę dobrych zniżek- bądź co bądź, właśnie o tym jest ten blog :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close