logo

Dekoracje do domu z wyprzedaży do -70% w home&you

21paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nareszcie przyszła kolej na mid season sale nie tylko w salonach z odzieżą i obuwiem. Międzysezonowe wyprzedaże dopadły również sklepy z dodatkami i dekoracjami do domu czy RTV i AGD. Dzisiaj zaglądamy do home&you żeby sprawdzić, jakie okazje znajdziecie ze zniżką nawet do 70%.

Reklama

Dekoracje do domu niestety bardzo często są drogie. Oczywiście część z nich możecie zrobić sami i jakoś oszczędzić, ale jeśli nie macie czasu, pomysłu czy manualnych zdolności (chociaż trochę) to niestety może skończyć się katastrofą :( Pierwszym rozwiązaniem, jakie przychodzi do głowy, jest kupno gotowych dodatków w sklepie. Dzięki temu, że możecie równie dobrze zamówić je pod drzwi bez chodzenia po stacjonarnych salonach, oszczędzicie czas, ale niekoniecznie pieniądze. Obejdzie się co prawda bez rąk poobklejanych plastrami, bez potu i krwi, no... może trochę przesadziliśmy z tą krwią, obejdzie się bez potu, ale za to grozi Wam omdlenie po wejściu na konto bankowe po skończonych zakupach.

Całe szczęście, że istnieje coś takiego, jak wyprzedaże! A na mid season sale w home&you oszczędzicie na wybranych dekoracjach nawet do 70%. Co więcej, do 24 października przy zamówieniu za min. 50 zł nie zapłacicie za przesyłkę! Chcecie się przekonać?

Dodatki do domu 70% taniej

home&you wyprzedaż międzysezonowa

Jak zawsze specjalnie dla Was dokładnie przyglądamy się każdej promocji. W końcu sklepy mogą napisać, że rabaty na wyprzedaży sięgają 70%, ale my, jako stróże promocji musimy dokładnie sprawdzić, czy tak jest w rzeczywistości. Dzisiaj przyjrzeliśmy się sezonowej wyprzedaży w home&you. I... znalezienie dekoracji tańszych o 70% zajęło nam dosłownie chwilę. Nie jest to więc promocja, która jedynie kusi wysoką zniżką, ale tak naprawdę w wyprzedażowej ofercie ma jedynie kilka produktów z tak wysokim rabatem lub co gorsza nie ma ich wcale.

home&you promocje

Możecie więc spokojnie wybierać dekoracje do swojego domu lub mieszkania bez obaw o swoje serce. Z pewnością wytrzyma te zakupy :) A jeśli już zdecydujecie się na skorzystanie z oferty mid season sale w home&you to może przydadzą Wam się również inne zniżki na meble i inne dodatki do domu? Wiemy, gdzie znajdziecie rabaty!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close