logo

Deichmann: wygraj 10 000 zł i skorzystaj z dodatkowego rabatu na buty

23sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Czy marzysz o tym, żeby rzucić wszystko i polecieć na weekend do jednej ze światowych stolic mody na zakupy? Odwiedzić znane butiki i ubrać się od stóp do głów w najmodniejsze ubrania sezonu? Tak... pomarzyć można, prawda? Ale teraz marzenia mogą stać się bardziej realne, niż myślisz. Deichmann ma dla Was konkurs, w którym do wygrania jest... no właśnie. Sami zobaczcie, co możecie wygrać! :)

Reklama

Stawka jest naprawdę wysoka! Konkurs Deichmann trwa 9 tygodni, a w poszczególnych etapach (22.08-11.09, 12.09-02.10, 03.10-23.10) przyznanych zostanie aż 300 nagród II oraz 3 nagrody główne. O co gracie?

  • Nagroda główna - karta kredytowa z limitem 10 000 zł umożliwiająca zakupy we wszystkich placówkach obsługujących ten rodzaj karty. UWAGA! Dodatkowo to od Was zależy, do jakiej światowej stolicy polecicie na zakupy. Organizator opłaci Wam przeloty oraz dwa noclegi dla dwóch osób.
  • Nagroda II - bon na zakupy w sklepach Deichmann o wartości 100 zł ważny we wszystkich sklepach Deichmann w Polsce do 31 grudnia 2017.

Co trzy tygodnie, po zakończeniu danego etapu, jury wybierze najbardziej kreatywne zdjęcie i nagrodzi zwycięzcę nagrodą główną, a co tydzień aż 30 uczestników (10 osób, które zdobyło największą liczbę like`ów pod zdjęciami uczestniczącymi w konkursie oraz 20 osób, które zdaniem Komisji Oceniającej zgłosiło do konkursu najbardziej kreatywne zdjęcia) zgarnie bon na zakupy.

A to nadal nie koniec! Dodatkowo jury przyzna 30 nagród II w postaci bonów dla uczestników, którzy w sposób szczególny wyróżnią się swoimi zdjęciami.

Nie, nie, to nie koniec dobrych informacji :) Wszystkie opłaty związane z podatkami leżą po stronie organizatora, dlatego nie musicie się niczym martwić. Tylko lecieć na zakupy! :) A jak wziąć udział w konkursie?

Zasady konkursu

Zasady konkursu Deichmann

Są tylko trzy proste kroki do szczęścia. Wystarczy, że:

  1. Założysz dowolne buty Deichmann w wybranym miejscu: w domu, w sklepie, w plenerze.
  2. Zrobisz sobie zdjęcie w butach i dodasz je do galerii na stronie konkursu wygladajsuper.pl lub opublikujesz zdjęcie na swoim profilu na Instagramie z hashtagiem #wyglądajsuper lub #wygladajsuper oraz oznaczysz na zdjęciu profil Deichmann: @deichmann_pl
  3. Wypełnisz formularz dostępny na stronie z podastawowymi danymi osobowymi. Publikując zdjęcie na Instagramie oświadczasz, że akceptujesz REGULAMIN.

Potem pozostaje Ci cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników :) Pamiętaj, że liczy się kreatywność! Najważniejszy jest oryginalny pomysł. Ale na drodze do szczęścia może pojawić się jeden problem... brak butów. Ci, którzy chcieliby zrobić świetne zdjęcia w plenerze, ale nie mają butów Deichmann, mogą mieć mały problem. Więc przychodzimy z odsieczą!

Rabat 40 zł w Deichmann

Deichmann plus promocje

Jeśli masz w głowie koncepcję swojego konkursowego zdjęcia i do jego realizacji brakuje Ci jedynie butów Deichmann, tylko teraz możesz je kupić z dodatkowym rabatem 40 zł. Wystarczy, że zupełnie bezpłatnie dołączysz do programu Deichmann PLUS. A jak to zrobić? Wypełnij formularz dostępny na stronie, dokończ proces rejestracyjny klikając w link, który otrzymasz w mailu lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym zapytaj o formularz w wersji papierowej. Po otrzymaniu karty będziesz mógł kupić buty Deichmann 40 zł taniej :)

A to nie jedyna promocja na buty. Na dokładkę mamy dla Was spis obowiązujących wyprzedaży, gdzie znajdziecie obuwie ze zniżkami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close