logo

Deichmann: -50% na drugą parę butów

07sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Kobiety kochają buty. Co powiesz na promocję Deichmanna, w której druga para kosztuje 50% mniej? To przecena na obuwie, obok której nie można przejść obojętnie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy propozycje dwóch par za mniej niż 200 zł.

Reklama

Promocja dotyczy tańszej pary i jest skierowana do posiadaczy karty Deichman PLUS. Zapoznaj się na wstępie z warunkami rejestracji. Wszystko po to, aby cieszyć się drugą parą butów za pół ceny!

Karta Deichmann PLUS – rejestracja

Dołączenie do programu Deichmann Plus jest bardzo proste. Jeżeli nie masz karty, to możesz poprosić o nią w jednym ze sklepów Deichmann. W przypadku zakupów online rejestrujesz kartę za pomocą dwóch kroków:

Deichmann karta PLUS

  1. Podajesz adres e-mail lub numer karty Deichmann PLUS*
  2. Wpisujesz kod z karty Deichmann PLUS

*Ważne, żeby był to e-mail, który wskazałaś podczas rejestracji karty.

Dwie pary butów do 200 zł

Zawsze służymy pomocą! Mamy dla Ciebie promocyjne zestawy butów Deichmann. Za każdy łącznie zapłacisz mniej niż 200 zł. Wszystko dzięki zniżce -50% na drugą parę. Znajdziesz tutaj propozycje, które przydają się do pracy, na imprezę i inne okazje. Wybór jest bardzo szeroki. Są to bardzo praktyczne połączenia, w których znajdziesz kozaki, szpilki, półbuty, botki i inne obuwnicze cudeńka!

Pierwszy zestaw to czerwone szpilki i wygodne kozaki. Druga propozycja dedykowana jest kobietom kochającym elegancki styl. Kolejne połączenie idealnie sprawdzi się pracy. Natomiast ostatnie zestawienie jest modowym hitem tego sezonu!

 

Zestaw 1

Zestaw 2

 

Zestaw 4

Zestaw 3

Obuwnicze okazje

Sprawdź inne okazje, które czekają na Ciebie w sklepach obuwniczych. Poniżej znajdują się najciekawsze promocje na buty. Koniecznie się z nimi zapoznaj. Udanego oszczędzania!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close