logo

Darmowy szampon i odżywka Matrix Total Results

09mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Darmowe produkty to to, co lubicie najbardziej! Dziś kilka słów o bardzo ciekawej akcji L'Oreal, w której każda chętna osoba dostanie do przetestowania kosmetyki do włosów marki Matrix.

Reklama

Już kilka razy w tym roku pisaliśmy o okazjach, które gwarantują otrzymanie produktów do testowania całkowicie za darmo. Teksty te cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, w końcu każdy poszukiwacz promocji najbardziej cieszy się ze 100% obniżki ;)

Kilka kroków do gratisów

Znasz kosmetyki Matrix? Są to profesjonalne produkty, przeznaczone do pielęgnacji włosów przede wszystkim w salonach fryzjerskich. Zdaje się, że marka ta chce "wyjść do ludzi" i zagościć także na łazienkowych półkach w naszych domach. Wiadomo, nikt nie kupuje kota w worku, dlatego Matrix postanowił zachęcić do używania swoich kosmetyków w najlepszy możliwy sposób - oferując bezpłatne ich testowanie.

Do rozdania jest aż 10 000 zestawów, zawierających szampon oraz odżywkę z serii Total Results. Jak zapewnia producent, seria ta to przełom w profesjonalnej pielegnącji włosów. Aby otrzymać swój zestaw, należy:

1. Zapoznać się i zaakceptować regulamin akcji (znajdziecie go na stronie)

2. Zapisać się do newslettera Matrix na stronie akcji

3. Podać dane niezbędne do wysyłki produktu.

Poniżej zobaczycie, jakie informacje są od Was wymagane. Nic więcej nie trzeba podawać, jedynie to, co potrzebuje listonosz, by dostarczyć darmowe próbki do Waszych drzwi.

matrix darmowe

Akcja trwa do 10 kwietnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów. Po darmowe produkty może zgłosić się każdy, kto mieszka w Polsce. Próbki zostaną wysłane listem zwykłym za pośrednictwem InPost w terminie od 21 dni od daty otrzymania pełnej listy zarejestrowanych uczestników.

Oprócz rejestracji na jakichś stronach czy wypełniania formularzy zgłoszenioweń, darmowe próbki możecie otrzymać także na zakupach w sklepach stacjonarnych i online. Zobaczcie gdzie teraz dodają GRATISY do zakupów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close