logo

Darmowy popcorn ze świątecznymi życzeniami w Cinema City

16gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zostań Świętym Mikołajem i złóż swoim znajomym życzenia z dołączonym kuponem na darmowy popcorn w Cinema City.

Chcąc wysłać kinowy upominek należy skorzystać ze specjalnie przygotowanej facebookowej aplikacji Cinema City. Każdy może wysłac nawet 20 kartek, wybierając z 7 dostępnych wzorów elektronicznej pocztówki. Kiedy już zdecydujemy się na to, jak nasze życzenia mają wyglądać, klikamy "Wyślij prezent" i wybieramy z listy znajomych osoby, którym chcemy przekazać kupon na popcorn za free. Następnie klikamy "Gotowe" - upominek został wysłany.

Adresat zostanie powiadomiony na Facebooku, że ktoś zaprosił go do skorzystania z aplikacji Cinema City. Po jej załadowaniu i kliknięciu "Dalej" pojawi się pole,w którym należy wpisać adres e-mail - na ten adres przekazany zostanie kod na darmowy popcorn.

Kupony można wymienić na małą poprcję popcornu w dowolnym barze Cinema City w Polsce. Zabawa rozpoczeła się 10.12.2014 i potrwa do 26.12.2014 lub do wyczerpania kodów na popcorn, których jest 60 000. Kody będzie można realizować wyłącznie do 31 stycznia 2015 roku.

Wszystkich, którzy mają ochotę na rozrywkę inną, niż ta kinowa, zachęcamy do przejrzenia aktualnych rabatów na książki, gry i filmy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close