logo

Darmowy Internet za zakup Big Milka, czyli Zakręcone 1 GIGA

30cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Wallas

0

Słońce, plaża, lody i... Internet! Dla wielu osób takie zestawienie to najlepszy wakacyjny relaks. Tylko teraz obie z tych rzeczy (i to w cenie jednej) dostaniecie w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Każde opakowanie Big Milka to 1 GB Internetu w Play na kartę.

Reklama

To już kolejna taka akcja, w której swoje siły łączą Algida i Play. W zeszłym roku obie marki wystartowały z bliźniaczą akcją, z tą różnicą, że promocyjne opakowania lodów kupić było można w sklepach Biedronki. Tym razem kody, które wymienić można na 1 GB neta znajdziecie na paragonach za zakup Big Milków w sklepach Żabka i Freshmarket. 

Odbierz darmowy Internet - krok po kroku

  1. Najpóźniej do  30 lipca kupić dowolnego loda Algida Big Milk i zachować paragon.
  2. Załóżyć konto na stronie zakreconegiga.pl podając swój numer w Play na Kartę.
  3. Aktywować swoje konto poprzez podanie kodu, który otrzymasz SMSem na podany numer telefonu.
  4. Wprowadzić kod doładowujący znajdujący się na paragonie.
  5. Poczekać na doładowanie (maksymalnie 24h) :)

Szczegółowe zasady akcji promocyjnej znajdziecie w REGULAMINIE. Pamiętajcie tylko, że jeden paragon = jeden kod. Lepiej więc kupować Big Milki osobno, żeby szybciej otrzymać kolejny kod na darmowy pakiet internetu. Pakiet można wykorzystać w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Kto może wykorzystać pakiet?

Z darmowego Internetu skorzystają ci, którzy korzystają z następujących ofert: oferta Play na  Kartę, Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę Lubię to!,  Oferta Formuła Play na Kartę, Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę  Surf, przy czym w Ofer cie Formuła MINI MAX na Kartę Pakiet ważny jest do końca  miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

 Skoro sposób na darmowy Internet w te wakacje już znacie, zobaczcie gdzie czekają na Was promocje na smartfony i tablety, które możecie wykorzystać do zużycia pakietów neta za free:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close