logo

Darmowy bilet do kina za gumę do żucia. Ciekawa promocja Airwaves

04lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Gratisy to to, co lubimy najbardziej! A jeśli stawką są darmowe bilety do kina, to już w ogóle jesteśmy w promocyjnym niebie. Tym razem gratisowe wejściówki zgarniemy kupując dwie torebki gum Airwaves.

Reklama

Niedawno pisaliśmy o promocji Luksji, która oparta jest na bardzo podobnych zasadach jak ta, o której informujemy dziś. Wystarczy kupić promocyjny produkt i zarejestrować kod, aby cieszyć się kinowym seansem zupełnie za free.

Żujesz i nie płacisz

Lubisz żuć gumę? Teraz, oprócz świeżego oddechu, opakowanie gum może przynieść Ci dodatkowe korzyści w postaci darmowego biletu do Multikina. Poniżej, krok po kroku, opisujemy co zrobić, by otrzymać swoją nagrodę:

  1. Kup 2 produkty promocyjne
  2. Wejdź na stronę internetową airwaves.pl
  3. Kliknij opcję "zarejestruj kod" i wprowadź kod z dwóch opakowań promocyjnych
  4. Wypełnij formularz swoimi danymi kontaktowymi i zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  5. Sprawdzaj telefon - organizator, po zweryfikowaniu kodów, wyśle Ci wiadomość i przyznaniu nagrody wraz z kodem promocyjnym upoważniającym do odbioru biletu w sieci kin Multikino lub w kinie Silver Screen Łódź

Kod, który otrzymamy sms-em można wymienić na bilety w kasie kina. Promocja dotyczy filmów 2D, w tym także tych wyświetlanych w ramach następujących wydarzeń organizowanych przez Multikino: Poranki, Multibabykino, Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA, Sport extremalny, Granie na ekranie, Kino na obcasach, Koncerty, wyświetlanych od poniedziałku do piątku. Szczegółowy regulamin promocji można sprawdzić na stronie akcji.

Jak znaleźć produkty biorące udział w promocji? Opakowania Winterfresh Original XXL 42 drażetki lub Airwaves Cassis XXL 36 drażetek oznaczone zostały specjalną naklejką, pod którą znajduje się unikalny kod. Postanowiliśmy sprawdzić, ile takie gumy mogą nas kosztować i szybko obliczyć, czy cała akcja jest w ogóle warta zachodu. W tym celu skorzystaliśmy z wyszukiwarki produktów w internetowych sklepach spożywczych, takich jak Tesco czy e-piotripawel.pl.

bilet do kina za darmo

Cena opakowania, które można wymienić na bilet do kina oscyluje w okolicach 5 zł. Aby zgarnąć nagrodę gwarantowaną potrzebujemy 2 opakowań (tego samego produktu lub dwóch różnych), wydamy więc, mniej więcej, 10 zł. Według nas się opłaca, biorąc pod uwagę, że za "dychę" zyskamy około 70 gum oraz wejściówkę na seans.

Nie masz ochoty na gumę do żucia, a chciałbyś obejrzeć dobry film? Sprawdź inne dobre rabaty na produkcje, które obejrzysz w domowym zaciszu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close