logo

Darmowy bilet do kina! Idż na film z Luksją

23paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Bardzo ciekawa akcja z gatunku tych, które lubimy najbardziej. Nie trzeba wymyślać haseł reklamowych, wysyłać swoich zdjęć czy brać udział w loterii. Zasady są proste - kupujesz jedno z mleczek lub żeli pod prysznic Luksja i odbierasz bilet do kina za free.

Reklama

Kino i żel

To już kolejna odsłona promocji Luksji, w której za zakup wskazanych produktów tej marki można zgarnąć wejściówkę na film. W akcji Seans z Luksją do odebrania jest 3700 biletów do Cinema City. Chcecie jeden dla siebie? Wystarczy w Rossmannie kupić mleczko lub żel pod prysznic z promocyjną naklejką, wejść na stronę Seans-z-luksja.pl i wypełnić formularz.

Krok po kroku

  • Kup w Rossmannie mleczko lub żel pod prysznic Luksja (koniecznie z promocyjną naklejką) i zachowaj paragon lub fakturę VAT
  • Wypełnij formularz zgloszeniowy (należy umieścić na nim kod spod naklejki promocyjnej i numer paragonu)
  • Odbierz darmowy bilet! (weryfikacja nastąpi w ciagu 7 dni od daty zgłoszenia)

Informację o pozytywnej weryfikacji otrzymasz SMS-em - wtedy także zostanie przesłany kod uprawniający do odbioru w kasie dowolnego kina sieci Cinema City na terytorium Polski jednego darmowego biletu na dowolny seans 2D (z wyłączeniem pokazów specjalnych, maratonów filmowych i festwiali, filmów 2D w kinach IMAX). Kody na filmy wydawane są pierwszym 3700 uczestnikom. Każda osoba może otrzymać maksymalnie 4 kody.

Kod otrzymany SMS-em trzeba wykorzystać do 30 maja 2016 roku, wymieniając go na bilet w kasie kina. Szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie promocji.

Promocja trwa do 31.12.2015 roku (lub wyczerpania puli 3700 sztuk nagród).

Produkty promocyjne


Wybierając produkty Luksja zwróć uwagę na to, czy posiadają promocyjną naklejkę - tylko takie artykuły biorą udział w akcji. Pamiętajcie, że dostępne są one wyłącznie w drogeriach sieci Rossmann.

darmowe bilety do kinaWszystkich kinomanów informujemy, że to nie koniec filmowych okazji, które można ustrzelić. Oprócz tych kinowych, jest jeszcze aktualnie kilka dobrych rabatów na filmy, które można obejrzeć w domowym zaciszu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close