logo

Darmowe testowanie: zostań testerem Biedronki i decyduj, który produkt trafi do sprzedaży

08kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Jeden z najpopularniejszych sklepów dyskontowych w Polsce postanowił wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów. I nie są to puste słowa - teraz kupujący będą mieli rzeczywisty wpływ na to, co znajdzie się na biedronkowych pólkach. Ty też chcesz decydować? A może po prostu chcesz wypróbować darmowe produkty? Zobacz co zrobić, żeby zostać testerem produktów dla Biedronki.

Biedronka daje na próbę

Jak możemy dowiedzieć się z nowopowstałej strony internetowej testujemy.biedronka.pl, która stworzona została jako platforma dla testerów Biedronki, sklepy tej sieci odwiedza już 3,5 mln klientów. Biedronce zależy, aby jej klienci byli możliwie jak najbardziej zadowoleni ze swoich zakupów, dlatego dają im możliwość decydowania, które nowe produkty trafią do sprzedaży. Sklep wychodzi z założenia, że ludzie sami wiedzą, co jest dla nich najlepsze i własnie dlatego postanowiła otworzyć sie na ich potrzeby, poznając ich gusta i preferencje.

W ramach akcji "Testujemy co najlepsze dla Biedronki" będą odbywać się dwa rodzaje działań: testy nowych produktów i ranking tworzony wg rekomendacji klientów w którym znajdą się opinie i oceny dotyczące produktów z bieżącej oferty Biedronki.

Zasady dla testera

W biezącym roku sklep przygotuje kilka Testów Nowych Produktów, których wyselekcjonowane próbki wysłane zostaną do pierwszych 500 zainteresowanych danym testem osób. Następnie testerzy, którzy zgłoszą się do wypróbowania produktu, zostaną poproszone o wskazanie najlepszego wariantu, który trafi do regularnej sprzedaży.

Jak zostać testerem? Należy zarejestrować się na stronie testujemy.biedronka.pl/rejestracja i wypełnić potrzebne pola. Zastanawiać może po co organizatorom promocji choćby nasz numer telefonu, jednak po lekturze regulaminu uspokajamy: pozyskane dane zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby testowania produktów, nie zostaną odsprzedane ani udostępnione innym podmiotom do innych celów. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie się do konkretnego testu jako jedna z 500 pierwszych osób. Testerzy dokonują oceny przesłanej im próbki produktu poprzez wypełnienie ankiety online na stronie testujemy.biedronka.pl. Po zebraniu i przeanalizowaniu wyników testu, Biedronka ogłosi, który wariant produktu zwyciężył. Następnie towar, który wygra, zostanie oznaczony specjalnym logo akcji i trafi na półki sklepów w całym kraju.

Poluj na okazje z GoDealla.pl

Każdego dnia na naszym blogu publikujemy cenne informacje, które zainteresują każdego smart shoppera. Bądź na bieżąco z naszymi artykułami, a na pewno nie przeoczysz żadnej gorącej okazji. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do atrakcyjnej promocji lub dużego rabatu, odwiedzaj także GoDealla.pl/kupony gdzie publikujemy solidną dawkę świeżych zniżek;)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close