logo

Darmowe szczoteczki do zębów i bezpłatne przeglądy stomatologiczne w prezencie od Colgate

17mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Jeśli jak ognia unikasz dentysty, być może ta promocja przekona Cię do odwiedzenia w końcu gabinetu stomatologicznego. W ramach akcji "Uśmiech dla rodziny" Colgate zaprasza na całkowicie bezpłatne przeglądy dentystyczne i rozdaje prezenty w postaci szczoteczek do zębów.

Darmowe szczoteczki i przeglądy stomatologiczne

Aby z okazji skorzystać, należy zakupić dowolny produkt Colgate w wybranym sklepie i zachować dowód zakupu. Numer z paragonu będzie niezbędny, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie promocyjnej. Po wypełnieniu wymaganych pól na podany adres e-mail otrzymamy kod uprawniający do odbioru darmowej szczoteczki Colgate Slim Soft w jednym z partnerskich gabinetów dentystycznych. Przy okazji odbioru szczoteczki, można skorzystać z okazji i za darmo pozwolić dentyście obejrzeć swoje zęby - wymaga to jednak wcześniejszego umówienia się na wizytę. Pamiętać należy o zabraniu ze sobą paragonu, którego numer wcześniej podaliśmy w formularzu. Na miejscu zostanie on zweryfikowany.

Salon, w którym odbieramy szczoteczkę i korzystamy z przeglądu, wybieramy już podczas rejestracji.

uśmiech dla rodziny Colgate

Zabiegi dentystyczne do wygrania

To nie koniec atrakcji. Posiadając drugi dowód zakupu produktu Colgate można wziąć udział w konkursie i wygrać zabiegi stomatologiczne, na które składają się przegląd, scaling i fluoryzacja. Wartość tych nagród to 300 zł, a szansę na ich zgarnięcie ma 1000 osób.

Tym razem nie wystarczy jednak samo wypełnienie formularza. Trzeba ruszyć głową, uwolnić pokłady kreatywności i odpowiedzieć na pytanie: Jak dbasz o zdrowy uśmiech swojej rodziny? Nagrody przyznawane będą raz w tygodniu aż do 10 maja. W każdym rzucie komisja wybierze 100 szczęśliwców - autorów najciekawszych odpowiedzi. O wygranej zostaniesz poinformowany mailowo, a z otrzymanym w wiadomości kodem należy wybrać się do podanego w formularzu rejestracyjnym gabinetu dentystycznego.

 

Akcja "Uśmiech dla rodziny" trwa od 2 marca do 10 maja, a szczegóły odnaleźć można w regulaminach:

Regulamin akcji "Obierz darmową szczoteczkę"

Regulamin konkursu "Wygraj zabieg fluoryzacji"

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close