logo

Darmowe próbki produktów dla kobiet

25lut 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeśli zastanawiacie się czy w życiu można dostać coś za darmo, to mamy dla Was dobrą odpowiedź: można! Stworzyliśmy listę produktów dla kobiet, które otrzymacie do testowania. Wystarczy jedynie wypełnić jakieś formularze zgłoszeniowe bądź zarejestrować się na danej stronie. To dosłownie kilka minut, a darmowe próbki kosmetyków lub artykułów higienicznych mogą być Wasze.

Reklama

Zbliża się koniec miesiąca, a to oznacza dla wielu z nas pustki w portfelach ;-D Co można zatem zrobić, żeby zdobyć nowe kosmetyki, nie płacąc przy tym nawet grosza? Wystarczy przeczytać nasz artykuł o darmowych próbkach i postępować według naszych porad! Zobaczcie jakie produkty możecie dostać za darmo i co zrobić, żeby producent rzeczywiście Wam je przysłał:

  • Kosmetyki

Darmowe próbki perfum GUCCI (formularz w języku angielskim). Niestety w dostępnych krajach nie ma Polski, więc jeśli macie na przykład znajomego w Niemczech bądź Wielkiej Brytanii, to możecie poprosić o wypełnienie formularza oraz odebranie próbek.

Bardzo znany w Azji oraz Ameryce kosmetyk Free 2 Minute Miracle Gel można otrzymać po rejestracji na tej stronie. Informacje na stronie również są zapisane w języku angielskim. Na początku trzeba wybrać kraj, następnie wpisać imię i nazwisko, adres pocztowy, miasto, a także wybrać z dostępnych województw. Na końcu podajecie jeszcze numer telefonu oraz adres e-mail.

Kolejną próbkę kosmetyku (kremu Avene Tolerance Extreme) otrzymacie przy wpisaniu swojego numeru karty LifeStyle na stronie Super-Pharm. Jeśli jeszcze nie posiadacie takiej karty, możecie zarejestrować się TUTAJ.

Jeśli lubicie produkty kosmetyczne marki Garnier, na pewno ucieszycie się na wiadomość o tym, że także ten kosmetyk otrzymacie za darmo. Jednak wypełnienie formularza może przynieść troszkę problemów osobom, które nie znają języka francuskiego. Pamiętajcie, że w opcji "Pays" wybieracie kraj (Polska jest dostępna).

Kiedy już wydawało się, że to wszystkie produkty kosmetyczne do testowania za darmo, odezwała się do nas Czytelniczka, polecając serum oraz krem Revitalift Filler [HA] L'Oreal Paris. Wystarczy zarejestrować się na stronie prawdaomlodymwygladzie.pl, wypełnić ankietę rekrutacyjną oraz dołączyć do Klubu L'Oreal Paris. Do przestestowania otrzymacie wyżej wymienione nowości kosmetyczne. Bardzo dziękujemy za tę informację!

  • Artykuły higieniczne

To nie koniec darmowych próbek dla kobiet. Tym razem jednak nie zaliczamy ich do kosmetyków, ale do artykułów higienicznych, niezbędnych prawie każdej kobiecie przekraczających pewien wiek. Niektóre przedstawicielki płci pięknej niestety wstydzą się zamawiać takie produkty, ale TENA gwarantuje dyskretne opakowanie, a także zachowanie całkowitej poufności! Zobaczcie więcej na www.tena.pl -> bezpłatna próbka.

Za darmo

Testowanie produktów za darmo ma wiele zalet. Oprócz tego, że nie musicie płacić za dostawę takiej próbki, możecie także znaleźć kosmetyk idealny właśnie dla siebie. Po co kupować pełnowartościowe kosmetyki, które potem na przykład nie są używane, bo zauważyłyście alergię bądź nie widzicie pozytywnych efektów stosowania danego produktu. W przypadku testowania darmowych produktów możecie tylko zyskać! ;-)

Oprócz rejestracji na jakichś stronach czy wypełniania formularzy zgłoszenioweń, darmowe próbki możecie otrzymać także na zakupach w sklepach stacjonarnych i online. Zobaczcie gdzie teraz dodają GRATISY do zakupów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close