logo

Darmowe próbki produktów dla dzieci - gdzie je otrzymasz?

02paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już wkrótce zostaniesz szczęśliwym rodzicem? A może niedawno na świecie pojawiło się maleństwo? Wiemy, gdzie możecie odebrać bezpłatne próbki produktów dla dzieci!

Reklama

W życiu niby nie ma nic za darmo, a jednak czasami można otrzymać mały prezent bezpłatnie. Świeżo upieczeni rodzice lub wszyscy, którzy niebawem powitają swoje dziecko na świecie, mogą zamówić bezpłatne próbki produktów dla dzieci, przetestować je i dopiero później podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Jesteś lub wkrótce zostaniesz rodzicem? Sprawdź, gdzie odbierzesz bezpłatne próbki!

Darmowe próbki produktów dla dzieci i niemowląt

Upominki i gratisy od Bebiko

Za rejestrację w BebiKlubie uzyskacie nie tylko dostęp do materiałów edykacyjnych dla przyszłych i obecnych rodziców, ale również bezpłatne próbki dla mamy i maluszka: 

Darmowe próbki dla dzieci BoboVita

Źródło: BebiKlub

Wystraczy, że wypełnicie formularz rejestracyjny, w którym podacie swoje podstawowe dane oraz informacje o obecnym lub przyszłym dziecku. Korzyści w związku z rejestracją w BebiKlubie oraz więcej informacji na temat tego programu znajdziecie w naszym artykule o darmowych próbkach dla dziecka.

Bezpłatne próbki dla dzieci, kobiet w ciąży i młodych mam

Jeżeli jesteście w ciąży, spodziewacie się dziecka lub niedawno Wasz maluszek pojawił się na świecie i szukacie porad oraz wskazówek, które pomogą Wam w wychowaniu, żywieniu i codziennej pielęgnacji dziecka, za rejestrację na stronie Niebieskie Pudełko otrzymacie dostęp do darmowych e-booków, szkoleń online oraz darmowych próbek.

Rejestracja odbywa się przez formularz:

Darmowe próbki dla dzieci

Będziecie musieli w nim podać imię, nazwisko, kod pocztowy, e-mail, datę urodzenia matki oraz zaznaczyć czy dopiero spodziewacie się dziecka czy maluszek już pojawił się na świecie. Obecnie nie możecie otrzymać bezpłatnych próbek produktów, ale po rejestracji będziecie mogli pobrać darmowy e-book, w którym znajdziecie porady wykwalifikowanych lekarzy. Znajdziecie w nim harmonogram rozwoju dziecka, a także wskazówki dla taty i mamy.

Kupon rabatowy i próbki od Pampers

Darmowe próbki dla dzieci

Liderem na rynku wśród pieluszek jednorazowych dla dzieci jest marka Pampers. To właśnie dzięki niej potocznie pieluszki te nazywane są "pampersami". Jeżeli chcecie otrzymać darmową próbkę produktów tej marki dla swojego maluszka, a dodatkowo uzyskać zniżkę w wysokości 19 zł na zakup pieluszek Pampers, wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie:

  1. Wejdź na stronę Pampers.
  2. Kliknij w przycisk "Zarejestruj się teraz"
  3. Wypełnij krótki formularz:

Pampers kupon rabatowy

Próbkę produktów Pampers będziecie mogli zamówić bezpłatnie po dokonaniu rejestracji w zakładce "Oferty". Wystraczy, że przy próbce klikniecie przycisk "Zamów" i za darmo otrzymacie Pieluchomajtki Pampers Pants. Natomiast wspomniany kupon rabatowy o wartości 19 zł na zakupy dostaniecie kilka dni po dokonaniu rejestracji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule: Dołącz do klubu Pampers i odbierz kupon rabatowy na zakupy.

Próbka mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2

Chcecie odebrać próbkę mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2 od Nestle i przetesować je zanim zdecydujecie się na zakup większego opakowania? Za rejestrację na stronie Zdrowy Start w Przyszłość będziecie mogli oderać darmową próbkę mleka następnego NAN OPTIPRO Plus 2 (dla dzieci po 6. miesiącu życia). Rejestracji, tak jak w innych przypadkach, dokonacie za pomocą formularza dostępnego na stronie:

Darmowe próbki dla dzieci

Po dokonaniu rejestracji będziecie mogli zamówić darmową próbkę mleka następnego dla dzieci w wieku 7-8 miesięcy, 9-12 miesięcy, 24-36 miesięcy:

Darmowe próbki dla dzieci

Źródło: https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/

Rodzice zarejestrowani w programie uzyskają również dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych dotyczących przebiegu ciąży oraz opieki nad niemowlęciem i małych dzieckiem.

Produkty żywieniowe BoboVita

Na stronie BoboVita również możecie zamówić bezpłatny zestaw produktów, w skład którego wchodzą: Poradnik żywienia małego dziecka z unikalnym planem 5 kroków urozmaicania diety oraz darmowe próbki produktów

Darmowe próbki dla dzieci BoboVita

Źródło: Bobovita.pl

Wystarczy, że zarejestrujecie się w programie za pomocą podobnego formularza, jak w Bebiko i gotowe. Szczegóły rejestracji znajdziecie w naszym artykule dotyczącym darmowych próbek produktów BoboVita. Tam dokładnie opisaliśmy dla Was cały proces. Ale zajmie Wam to naprawdę chwilkę! Wystraczą podstawowe dane i gotowe :-)

Wszyscy, którzy spodziewają się dziecka lub są rodzicami od niedawna, borykają się ze skompletowaniem całej wyprawki dla swojego maluszka. Poza pieluszkami czy słoiczkami, potrzebne Wam będą również ciuszki i inne akcesoria niezbędne dla dziecka. A gdzie znajdziecie je w promocji? Mamy dla Was zniżki na odzież, obuwie i zabawki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close