logo

Darmowe próbki Fairy Platinum na Everydayme

24mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Uczestnicząc w programie testowym firmy Procter&Gamble otrzymujemy co jakiś czas komplet próbek produktów chemicznych i kosmetycznych. Tym razem do testowania przygotowano kapsułki do zmywarki Fairy Platinum.

O programie pisaliśmy kilka miesięcy temu. Zamówiliśmy Porcję darmowych próbek od Procter&Gamble i z niecierpliwością czekaliśmy na przesyłkę. Przyszła!

Tym razem do zgarnięcia jest próbka kapsułek Fairy Platinum. Jak to zrobić? Nie ma nic prostszego: wchodzimy na tę stronę, pod zdjęciem produktu szukamy przycisku "Wypróbuj", a po kliknięciu w niego "Prośba o próbkę".

Zostaniemy poproszeni o podanie danych kontaktowych i adresowych - dołączamy w ten sposób do grona testerów P&G. Po kliknięciu w przycisk "Zatwierdź" otrzymamy informację, że próbka właśnie do nas wyrusza.

Czas dostawy testera to kilka tygodni. Jesli więc po kilku dniach nie dostaniemy zamówionego produktu, nie ma sensu się tym faktem stresować.

Co jakiś czas na portalu Everydayme pojawia się możliwość zamówienia gratisowego produktu. Każdorazowo trzeba jednak zamówić jego wysyłkę, nawet jeśli jesteśmy już zarejestrowani w serwisie jako testerzy. GdziePromocja obiecuje na bieżąco informować o wszelkich nowych produktach dostępnych do testów w tym serwisie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close