logo

Darmowe próbki artykułów spożywczych i produktów dla dzieci

04lut 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Otrzymaj darmowe próbki znanych produktów bez zbędnego wysiłku! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy lub napiszesz kilka słów od siebie, a dostaniesz za darmo produkty spożywcze lub artykuły dla Twojego dziecka.

Reklama

AKTUALIZACJA: Szukasz więcej informacji na temat próbek produktów dla dzieci i niemowląt? Znajdziesz je w naszym najnowszym artykule o darmowych próbkach produtków dla dzieci.

W poprzednim artykule o darmowych próbkach radziliśmy jak zdobyć kosmetyki oraz artykuły higieniczne dla kobiet za darmo. Dzisiaj przedstawimy proste sposoby na otrzymanie GRATIS próbek artykułów spożywczych bądź produktów dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie między innymi herbatę, jedzenie dla niemowląt, a nawet nasionka pomidorów! Zobaczcie co zrobić, żeby otrzymać darmowe próbki.

  • Artykuły spożywcze

Pierwszym wśród artykułów spożywczych, które możesz otrzymać za darmo jest opakowanie margaryny DELMA. Wystarczy kupić Delmę Premium z masłem lub soloną Delmę Premium z masłem, zachować paragon fiskalny oraz zarejestrować swój zakup na stronie www.delmaextra.pl/wyprobuj-za-darmo, aby otrzymać 100% zwrotu za zakupy. Margarynę możecie kupować do 31 marca, nastomiast formularz zgłoszeniony będzie dostępny na stronie nie wcześniej, niż 7 lutego 2016 r. Dla dociekliwych link do REGULAMINU.

Najczęściej margaryną smaruje się kanapki, które jemy na śniadanie lub kolację, a przy takich posiłkach chętnie pijemy herbatę. Co powiecie, żeby również ten produkt otrzymać za darmo? ;-D Saga organizuje akcję, podczas której rozdaje aż 100 000 darmowych opakowań herbaty! Podobnie jak w przypadku DELMY, należy kupić dowolne opakowanie herbaty Saga, zachować paragon i w ciągu 14 dni od dnia zakupy wysłać swoje zgłoszenie na stronie Posmakuj Bez Kosztów. Pieniądze za zakup zostaną zwrócone na Twoje konto :-)

Kolejnym, choć nietypowym produktem, którego próbkę otrzymacie za darmo, jest... pomidor. A dokładnie jego nasionka, które będziecie mogli zasadzić i wyhodować dorodne owoce (bo pomidor to owoc! :-D). Darmowe nasiona pomidora oferuje firma Pudliszki. Wystarczy pozostawić swoje dane (imię i nazwisko, adres pocztowy oraz adres e-mail), wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nasionka będą wysyłane partiami 1, 10, 19, 29 lutego oraz 9 i 18 marca. Wysyłka nasion jest oczywiście bezpłatna. Zgłoszenia dokonujecie za pośrednictwem aplikacji Pudliszki na Facebooku.

  • Dla dzieci

Nie tylko dorośli mogą cieszyć się z darmowych próbek. Należą się one również najmniejszym konsumentom!

Kiedyś na blogu opisywaliśmy akcję z darmowymi próbkami organizowaną przez Bobo Vitę. Sprawdziliśmy i promocja trwa nadal, więc możecie śmiało korzystać. Więcej w artykule: Jesteś lub wkrótce zostaniesz mamą? BoboVita podaruje Ci darmowe próbki.

Darmowe próbki otrzymacie także od marki Bebiko. Rejestrując się do BebiProgram www.bebiprogram.pl/rejestracja otrzymasz: zestaw powitalny przyszłej mamy oraz zestaw powitalny dla dziecka, wśród których znajdują się poradniki, teczka na wyniki badań i próbkę mleka modyfikowanego Bebilon 2. Natomiast rejestrując się w BebiKlub www.bebiklub.pl/rejestracja dostaniesz bezpłatne próbki mleka Bebiko dla dzieci do 18. miesiąca życia.

Bezpłatne produkty dla dzieci oraz ich darmową przesyłkę gwarantuje również HiPP. Zapisując się do Klubu mojego Maluszka HiPP klubmaluszka.hipp.pl/rejestracja/ wchodzicie do świata pełnego gratisów, kuponów rabatowych oraz produktów do testowania! ;-)

Jeszcze więcej gratisów

Mamy nadzieję, że dzięki tym informacjom będziecie mogli wypróbować nowe produkty zupełnie za darmo. Jeśli chcielibyście zrobić to samo z kosmetykami, tylko jednak zainwestować swoje pieniądze oraz czas, zerknijcie na nasz tekst porównujący zestawy kosmetyków ShinyBox i BeGlossy. Poniżej znajdziecie natomiast kupony rabatowe z najnowszymi gratisami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close