logo

Darmowe podróżowanie na Wielkanoc z BZWBK - jak to zrobić?

18kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

BZWBK ma dobrą wiadomość dla korzystających z komunikacji miejskiej. W tym roku na wielkanocne śniadanie pojedziesz tramwajem lub autobusem bezpłatnie. Wystarczy, że wykorzystasz swój smartfon czy tablet do zakupu biletów komunikacji miejskiej, a otrzymasz zwrot do 50 zł.

Promocja odstępna jest dla użytkowników aplikacji BZWBK24 mobile, umożliwiającej - oprócz bezpłatnych przejazów w okresie świątecznym - wypłacanie gotówki z bankomatu bez karty, dononywanie przelewów na numer telefonu czy opłacanie rachunków dzieki QR kodom.

Jak skorzystać z promocji?

Nie musisz się rejestrować ani wypełniać żadnych dokumentów. Aplikację BZWBK24 mobile pobierzesz bezpłatnie z Google Play lub Apple App Store. Następnie otwierasz na swoim urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet) usługę "Zakupy mobilne", a następnie opcję "Komunikacja miejska". I gotowe - jedziesz do babci na śnaidanie wielkanocne za darmo :-) Zwrot za bilety zostanie przekazany na konto, z którego dokonano zakupu do 15 maja 2014.


W Warszawie darmowe bilety mają formę zintegrowanego biletu miejskiego, z którego można korzystać także w metrze. Wejściówki, które upoważniają do swobodnego przechodzenia przez bramki metra, można odebrać w każdym Punkcie Obsługi Pasażerów.

Oferta obejmuje bilety w miastach:

W jakich miastach można skorzystać z promocji BZ WBK?

Korzystaj z usługi Zakupy Mobilne w aplikacji BZWBK24 mobile. Aplikacja mobilna Banku Zachodniego WBK dostępna jest na iOS, Android, Windows Phone, Blackberry oraz Symbian. Z aplikacji korzysta ponad 175 tys. osób miesięcznie - dołącz do nich i ciesz się bezpłatnymi biletami w czasie Świąt oraz innymi promocjami! Więcej informacji o promocji na internetowej stronie BZ WBK.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close