logo

Darmowe pizze dla maturzystów: Interia, RMF FM i Telepizza umilają maturę

05maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Nadszedł maj, kwitną kasztany, a to oznacza tylko jedno: matury. Każdy, kto ma już je za sobą mówi, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Mimo to egzaminy dojrzałości są powodem wielkich nerwów wśród setek tysięcy maturzystów. Mamy dla nich dobrą wiadomość, w sam raz na skołatane nerwy: specjalnie dla Was przygotowano promocje, w której odebrać możecie 3 tysiące darmowych pizz.

Interia.pl razem z RMF FM postanowiło umilić życie maturzystom i ufundowało 3 tysiące darmowychh pizz oraz 30 tysięcy kuponów rabatowych do Telepizzy. Co trzeba zrobić, żeby odebrać swoją gratisową pizzę? Po pierwsze, trzeba być maturzystą i mieć ważną legitymację szkolną, poświadczającą naukę w klasie maturalnej. Po drugie, trzeba być posiadaczem konta mailegowego. Spełniłeś te dwa warunki? Zgłaszaj się więc po swoją pizzę ;)

Wystarczy wysłać swój adres mailowy za pomocą formularza zamieszczonego na stronie https://pizzadlamaturzysty.interia.pl. w jak najszybszym czasie, licząc od godziny 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 w dniach 5,6 i 7 maja 2014 roku. Nagrody w postaci kodów rabatowych, zostaną przesłane na wskazany adres mailowy. Nagrodę, czyli darmową pizzę lub zniżkę na pizzę, można odebrać w lokalu Telepizzy, po okazaniu kodu rabatowego oraz ważnej legitymacji, która potwierdza naukę w klasie maturalnej. Lista lokali, w której można odebrać promocyjną pizzę znajdziecie na stronie www.telepizza.pl/wybierzLokal.html.

Nie jesteś maturzystą, a też chciałbyś zniżkę na dobre jedzenie? Nic straconego, przejrzyj nasze aktualne promocje do restauracji i pizzerii.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close