logo

Darmowe dodatki do lipcowych gazet

25lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Lipiec wyjątkowo obrodził w gazety, do których dołączane są różnego rodzaju darmowe dodatki. Gdzie można znaleźć żel pod prysznic, a gdzie dobrą książkę?

Każdy, kto lubi być na bieżąco z wszelkimi promocjami wie, że gazety są czesto źródłem dobrych zniżek. A to za sprawą kuponów rabatowych, publikowanych w czasopismach w ramach wielkich akcji zniżkowych (np. w Glamour czy Wysokich Obcasach). Dzisiejszy wpis będzie jednak dowodem na to, iż nie jest to jedyny sposób, w jaki gazety pomagają nam oszczędzić. Robią to także dodając do swoich wydań darmowe prezenty, które mogą przybierać najróżniejsze postaci: od bransoletek, przez japonki i kosmetyki, po książki i filmy.

Jakie gratisy znajdziemy wśród gazet dostępnych w kioskach pod koniec lipca?

Party

Zdecydowanie najlepsza okazja nadarza się przy zakupie najnowszego wydania Party (data wydania: 21 lipca 2014 r.). Do każdego egzemplarza dołączony jest darmowy żel pod prysznic Luksja, o pojemności 250 ml. Koszt gazety to 2,49 zł  - warto więc zdecydować się na zakup Party. Zyskujemy żel, a i dowiemy się, że Kinga Rusin wystąpi w Top Model oraz być może znajdziemy odpowiedź na pytanie z okładki - jak Edyta Górniak poradzi sobie z tragedią ;)


Pani Domu

Numer 15/2014 został wydany zarówno bez dodatku (jego cena to 1,35 zł), jak i z dodatkiem, którym tym razem są książki - 5 różnych tytułów. My w kilku sklepach natrafiliśmy jedynie na wydanie z powieścią Małgorzaty Kalicińskiej "Miłość nad rozlewiskiem" oraz Stanisława Zielińskiego "W stronę pysznej" .Wiemy jednak na pewno, że do sprzedaży trafiły jeszcze 3 inne książki, których tytułów niestety nie udało nam się ustalić. Cena gazety z powieścią to 9,99 zł.


Viva i Party

Do każdego z tych tytułów dołączono powieść Moniki Szwai "Jestem nudziarą". Jest to pierwsza część z całego cyklu, podczas którego czytelniczki będą mogły zapoznać się z twórczością Szwai - w kolejnych wydaniach tych gazet znaleźć będzie można następne tytuły tej autorki. Cena gazety to 6,99 zł.

 

Zwierciadło

Zupełnie inny gratisowy dodatek znajdziemy w Zwierciadle. W numerze 2014/08, dostępnym w kioskach od 17 lipca, znajdziemy kupon upoważniający do wstępu na wystawę dzieł Aleksandra Gierymskiego, a także na wszystkie ekspozycje stałe w Muzeum Narodowym w Warszawie. Dodatkowo w tym wydaniu Zwierciadła znajdziemy także kupon zniżkowy na 20 zł do sklepów Tchibo w całej Polsce.  Cena gazety to 9,99 zł.Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close