logo

Darmowe bombonierki od RMF FM

08sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Z okazji 25. urodzin RMF FM rozda swoim słuchaczom 25 tysięcy darmowych czekoladowych bombonierek! Akcja rusza już w najbliższy poniedziałek 12 stycznia.

Popularna rozgłośnia hucznie obchodzi ćwierćwiecze. Na specjalnej urodzinowej stronie znaleźć można informacje o eventach, specjalnych edycjach, a nawet okolicznościowym konkursie dla noworodków (każde urodzone dokładnie 15 stycznia otrzyma niezwykłą RMF-ową wyprawkę!).

Na pierwszy ogień jednak idą... czekoladki. A właściwie 25 tysięcy urodzinowych bombonierek przygotowanych przez firmę Wawel. Część trafi do rąk internautów 12 stycznia.

Tego samego dnia RMF ruszy z bombonierkami w Polskę i odwiedzi pięć miast. Urodziny wyprawia:

  • 12 stycznia w Katowicach (Spodek)
  • 13 stycznia w Łodzi (Stary Rynek)
  • 14 stycznia w Gdyni (Kolejka SKM)
  • 15 stycznia w Krakowie (Mały Rynek)
  • 16 stycznia w Lublinie (Plac Zamkowy)
  • 17 stycznia w Zakopanem

Szczegółów na razie nie znamy, ale warto bacznie obserwować stronę informacyjną - wszelkie info z pewnością pojawiać się będzie na bieżąco.

Edit:

Bombonierkowa akcja ruszyła dwa dni temu, znamy więc już jej szczegóły.

Darmowe czekoladki otrzyma nawet kilkaset osób dziennie - trzeba wziąć udział w konkursie wiedzy o RMF FM i odpowiedzieć na trzy pytania. Zadanie nie jest jednak tak proste, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Choć pytania stale widoczne są na stronie, istotne jest, aby odpowiedzieć na nie w odpowiednim czasie. W tym celu uważnie nasłuchujemy RMF, czekając na sygnał prowadzącego. Bombonierki trafią do kilkuset osób, które najszybciej wypełnią test i podadzą dane kontaktowe.

Czekoladki rozdawać będą także wysłannicy radiostacji, których spotkać można w polskich miastach w podanych wyżej dniach i miejscach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close