logo

Darmowe bilety PKP dla wszystkich młodych podróżników na Dzień Dziecka

17maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

PKP Intercity co roku organizuje akcję promocyjną z okazji Dnia Dziecka. W tym roku nie jest inaczej: 1 czerwca przewoźnik ten będzie świętował wraz ze swoimi najmłodszymi pasażerami oraz ich rodzicami, oferując bezpłatne bilety wszystkim, którzy urodzili się w 2000 roku i później.

Reklama

Dzień Dziecka z PKP Intercity

Promocja dotyczy przejazdów pociągami spółki PKP Intercity 1 czerwca 2016 roku. Aby z niej skorzystać należy pobrać bezpłatny bilet w kasie lub u konduktora. Wszystko, co potrzebne, by odebrać darmową przejazdówkę, to dokument potwierdzający wiek dziecka. Po jego okazaniu można odebrać bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia w drugiej klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Expess InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Dodatkowa informacja, dla wszystkich zainteresowanych promocyjną przejażdżką pociągami Pendolino (kategoria EIP) - darmowy bilet dla dziecka i młodzieży w tym przypadku odebrać można wyłącznie w kasach biletowych.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Bezpłatnemu biletowi dla dzieci towarzyszy inna promocja: 30% rabat dla opiekunów. Warunkiem jest podróżowanie wspólnie z grupą od 2 do 5 osób z przynajmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia. Ta konkretna promocja, nazywana "Biletem rodzinnym", ważna jest przez cały rok.

Bielsko-Biała pełna kolejowych atrakcji

Dzień Dziecka w PKP Intercity to nie tylko darmowe przejazdy. Przewoźnik przygotowuje także specjalne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 28 maja na dworcu w Bielsku-Białej. W godzinach od 11:00 do 16:00 można będzie m.in. zobaczyć wnętrze pociągu PesaDART, zasiąść na fotelu maszynisty, zajrzeć do przedziału kierownika pociągu i kuchni WARSa.

Pociąg odpada?

Chcesz udać się w rodzinną podróż, ale nie chcesz przepłacać, a jazda pociągiem nie należy do Twoich ulubionych czynności? Zobacz promocje na wycieczki i wakacje, które obowiązują niezależnie od tego, czy jesteś mamą lub tatą, czy nie;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close