logo

Darmowa wyprawka dla kota od Royal Canin

02wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Znana i ceniona marka produkująca karmę dla zwierząt po raz kolejny rozdaje gratisy. Tym razem do zgarnięcia jest wyprawka dla kociaka, a jedyne, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz. Zobacz jakie to proste!

Masz młodego kotka i wciąż szukasz dla niego idealnie dobranego pokarmu? Akcja Royal Canin jest idealną okazją, by wypróbować nową karmę, nic za nią nie płacąc. Promocja skierowana jest do osób, które jeszcze nie zarejestrowały się w serwisie internetowym Royal Canin, a także są właścicielami kotów nie starszych niż 12 miesięcy.

Darmowa wyprawka składa się z:

  • karmy Kitten 400 g
  • saszetki Kitten Instinctive w sosie 85 g
  • poradnika dla opiekuna kocięcia
  • myszki do zabawy dla kotka
  • magnesu

Chcąc otrzymać taką wyprawkę należy wypełnić formularz dostępny na stronie royalcanin.pl, klikając w napis "Zamów wyprawkę". Na ekranie monitora pojawi się takie oto okienko:

 

darmowa wyprawka dla kota

Jak widać, należy w nim podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, a także dane kontaktowe oraz datę urodzin kocięta, jego rasę i imię. Na podany adres e-mail zostanei wysłana wiadomość z potwierdzenie mrejestracji, a w ciągu 5 dni dostarczona również dostanie kolejna wiadomość e-mail, tym razem z linkiem do ankiety weryfikacyjnej, w której trzeba będzie ponownie podać dane o swoim pupilu (powinny one być identyczne z tymi podanymi w pierwszym formularzu).

To już koniec formalności - teraz pozostaje jedynie czekać na przesyłkę z darmową karmą dla naszego kotka. Zostanie ona dostarczona przez kuriera, który w sprawie terminu przekazania paczki będzie kontaktował się telefonicznie.

Kiedy już otrzymasz wyprawkę możesz spodziewać się telefonu od konsultanta Royal Canin, ktory dopilnuje aby otrzymana przesyłka była kompletna, a także udzieli informacji w kwestii dalszego planu żywieniowego dla naszego pupila.

To jednak jeszcze nie koniec: w ciągu 9 dni po zamówieniu wyprawki każdy uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail oras SMS zawierający ten sam, unikalny, kod rabatowy obniżający cenę o 20 zł. Kod jest ważny na zakup karmy Royal Canin dla kociąt. Rabat wykorzystać można w ciągu miesiąca, zarówno w sklepach stacjonarnych (znaleźć je można na stronie Royal Canin), jak i w wybranych sklepach internetowych. Są nimi:

Akcja trwa do 31 grudnia 2015 roku.

 

Jak to zwykle u nas bywa, nie jest to jedyna promocja, jaką mamy w zanadrzu. Chcąc oszczędzić kupując dobre jakościowo jedzenie dla zwierząt,a także akcesoria i zabawki, spójrz na inne aktualne rabaty i promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close