logo

Darmowa kawa znów w McDonald's!

13paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po raz kolejny McDonald's poddaje w wątpliwość powiedzenie, że nie ma nic za darmo i każdemu, kto tylko poprosi przy kasię o kawę, da ją zupełnie za free.

Od 13 do 26 października można odbierać darmowe kawy w restauracjach McDonald's w całej Polsce. Świeżo mielona, 100% Arabica, klasyczna czarna, biała lub cappucino - mała przyjemność, która może umilić dzień, zwłaszcza, kiedy nie trzeba za nią płacić.

Jak odebrać darmową kawę?

Kawę za free można odbierać codziennie do 10.30, a weekendy do 11.00. Godziny, w których rozdają ten ciepły napój są różne dla poszczególnych restauracji. Pod tym linkiem możesz sprawdzić szczegółową listę: https://www.mcdonalds.pl/assets/pdf/Lista-restauracji-do-akcji-Poczestuj-sie-poranna-kawa.pdf.

Znów udowadniamy, że to nie ściema

Podczas ostatniej takiej akcji w Mc Donald's w marcu, specjalnie dla Was sprawdzaliśmy, czy aby na pewno promocja działa i nie wymaga żadnych dodatkowych kuponów ani potwierdzeń, że kawa nam przysługuje. Nie inaczej było tym razem: w drodze do pracy wstąpiliśmy do Mc Donald's, podeszliśmy do kasy i poprosiliśmy darmowe cappuccino oraz czarną kawę. Bez problemu odebraliśmy zamówienie, za które nie musieliśmy nic płacić. Tak więc potwierdzamy: promocja działa!

McDonald's nie jest jedyną restauracją, o której promocjach i zniżkach informujemy. Bądź na bieżąco i oszczędzaj na jedzeniu na wynos i nie tylko.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close