logo

Darmowa kawa znów w McDonald's! Zobacz szczegóły

07mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Pachnąca, gorąca, z mlekiem lub bez, słodka lub gorzka i dająca kopa - pyszna kawa! W McDonald's ponownie trwa popularna akcja promocyjna, w ramach której każdy, kto poprosi o ten czarny napój przy kasie, dostanie go całkowicie za darmo.

Reklama

Za darmo smakuje najlepiej

Kupony rabatowe oraz darmowa kawa - te dwie promocje nieustannie wzbudzają w klientach McDonad's ogromne zainteresowanie. Z pewnością nie inaczej będzie tym razem, w końcu wszystko, co jest rozdawane "za friko" jest bardzo popularne.

Darmową kawę można odbierać każdego dnia w czasie trwania promocji: w dni powszednie do 10:30, a w weekendy do 11:00. Co zrobić, aby dostać ten energetyczny napój? Wystarczy powiedzieć przy kasie magiczną formułkę "Poproszę kawę". I to wszystko. W ramach akcji do wyboru jest kawa czarna, biała oraz cappuccino.

Promocja trwa do...

No i właśnie, niestety nie wiemy do kiedy potrwa akcja McDonald's. Na stronie sieciówki brakuje informacji o dacie końcowej promocji. W przypadku poprzedniej jej odsłony było podobnie - jedynie z nieoficjalnych źródeł, takich jak fora i komentarze na Facebooku wiedzieliśmy, że czas rozdawania darmowej kawy to około dwóch tygodni. Mamy nadzieję, że podobnie będzie tym razem. Jak tylko McDonald's oficjalnie potwierdzi datę zakończenia promocji, damy Wam znać.

McDonald's nie jest jedyną restauracją, o której promocjach i zniżkach informujemy. Bądź na bieżąco i oszczędzaj na jedzeniu na wynos i nie tylko.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close