logo

Darmowa kawa wraca do McDonald's!

01paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Darmowa kawa wraca do McDonald's! Już od poniedziałku 1 października możecie poczęstować się kubkiem aromatycznej świeżo mielonej kawy 100% arabica zupełnie za darmo! Biała, czarna czy cappuccino - jaką kawę wybierzecie?

Reklama

Za co kochamy kawę?

Uwielbiacie aromatyczny zapach i intensywny smak kawy? Na pewno wiecie, że zawarta w niej kofeina ma bardzo wiele właściwości: poprawia koncentrację, wspomaga odchudzanie, ale tak, jak w przypadku wszystkiego, nie można oczywiście przesadzać. Ale kubek małej kawy na dzień na pewno nikomu nie zaszkodzi :-) A jeżeli należycie do tych osób, które swój dzień rozpoczynają aromatyczną, pobudzającą kawą to mamy dla Was świetną wiadomość! Już od poniedziałku 1 października codziennie aż przed dwa tygodnie (do 14 października) będziecie mogli całkowicie bezpłatnie poczęstować się kubkiem małej kawy w McDonald's! :-)

Jak odebrać bezpłatnie kawę w McDonald's?

Kawa jest znana i doceniana już od setek lat. Stała się nawet głównym bohaterem piosenki i z pewnością dla wielu z Was dzień bez kawy to dzień stracony :-) Teraz codziennie (w terminie 01.10-14.10) do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 zupełnie bezpłatnie możecie poczęstować się kubkiem małej kawy w McDonald's. W drodze do szkoły, do pracy, na dobrą podróż, podczas spotkania z przyjaciółkami, w przerwie między porannymi zakupami... kiedy tylko chcecie! :-)

Żeby odebrać bezpłatną kawę wystarczy tylko ładnie poprosić o nią przy kasie i powiedzieć, jaki rodzaj kawy chcecie dostać :-) Do wyboru macie małą kawę czarną, małą kawę białą (z mlekiem) oraz małe cappuccino. Pamiętajcie, żeby w drodze do pracy zajrzeć do McDonald's! :-)

Nie od dziś wiadomo, że kawa pobudza, ale jeśli chcecie uwolnić trochę endorfinek i mieć mnóstwo energii to polecamy Wam trochę ruchu :-) Tym bardziej, że nadeszła jesień, trzeba więc tym bardziej pamiętać o ruchu i nie rozleniwiać się całkowicie :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close