logo

Darmowa kawa w McDonald's powraca!

24paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Niby w życiu nie ma nic za darmo, a jednak! Już od poniedziałku sami będziecie mogli się o tym przekonać, ponieważ rusza kolejna akcja promocyjna McDonald's. Każdy, kto będzie miał ochotę na aromatyczną kawę, dostanie ją zupełnie za darmo.

Reklama

Wiemy, że informacje o kuponach w McDonald's i darmowej kawie bardzo szybko się rozchodzą i zainteresowanie nimi zawsze jest ogromne, dlatego i tym razem chcemy być posłańcami dobrych wiadomości. A do takich z pewnością należy rozdawanie przez McDonald's darmowych kaw o poranku. Pamiętajcie, żeby od poniedziałku w drodze do pracy czy na drugie śniadanie wstąpić do McDonald's i odebrać swoją darmową kawę.

Jak odebrać darmową kawę?

Każdy, kto w dniach 17.10-30.10 przyjdzie do McDonald's w trakcie obowiązywania oferty śniadaniowej:

  • od poniedziałku do piątku do godziny 10:30
  • w weekendy do godziny 11:00

i przy kasie poprosi o kawę używając magicznego słowa "Proszę", zupełnie za darmo otrzyma mały kubek świeżo mielonej kawy 100% arabica. Korzystając z prostej wyszukiwarki możecie również sprawdzić, gdzie najbliżej w swojej okolicy odbierzecie darmowy, gorący napój.

 

Kawa, kawa, kawa...

Darmowa kawa McDonald's

Bez względu na to, czy uwielbiacie białą kawę z mlekiem, intensywną małą czarną czy delikatne cappuccino, w McDonald's do końca października za swoją ulubioną kawę nie zapłacicie ani grosza. Oferta obowiązuje wyłącznie na wymienione rodzaje kaw oraz mały kubek, ale i tak warto wpaść do McDonald's chociażby na szybko w drodze do pracy :)

Co jest najlepsze w tej promocji, oczywiście poza tym, że dostajecie coś za darmo? Że możecie pić tyle kaw, ile tylko chcecie i zdołacie! Przez prawie dwa tygodnie każdego dnia możecie wpaść do restauracji McDonald's i oderbać swój kubeczek na drogę :)

McDonald's rozdaje darmowe kawy, a my rozdajemy Wam kupony rabatowe na jedzenie i artykuły spożywcze, które zamówicie prosto do domu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close